2737
2734
سه دست لباس دارم و سه عروسی اما موندم چجوری ستشون کنم؟(عروسی مختلط نیست)
1-لباس گیپور فیروزه ای کوتاه دکلته: چه جوارب یا ساپورتی بپوشم؟اصلا جوراب بپوشم؟چه جور کفشی ؟(مدل و رنگ واسه هر دو)
2- لباس سبز کوتاه جلوی لباس پوشیده اما پشتش بازه؟ جوراب ؟ساپورت؟کفش؟(مدل و رنگ واسه هر دو)

3- لباس مشکی کوتاه که یک سمتش استین نداره و سمت دیگه استین کلوش داره: جوارب؟ساپورت؟کفش؟(مدل و رنگ واسه هر دو)
من معمولا جوراب نمی پوشم .اگر اندازه ی لباس مشکی ات کوتاهه با یه جوراب بلند شیشه ای قشنگ میشه +کفش مشکی
ساپورت رو با لباس سبز بپوش
گیپور رو تنها بپوش .بدون جوراب و ساپورت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام با اجازه اینجام سر بزنید قیمتها نصف قیمت بازاره http://gst926.blogfa.com/

آپلود عکس

آپلود عکس
دوست جونا لطفا به مسابقه عکس سفره افطار من یه سر بزنید اگه اگه سفره من خوشتون اومد بهش رای بدین مرسی. http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015071220022554804
2731
من برا لباس فیروزه ای کیفو کفش نقره ای میپسندم
برا لباس سبزه کیف و کفش مشکی
برا لباس مشکی کیفو کفش قرمز
اصلا ترجیح نمیدم بدون جوراب شلواری جایی برم حتی شده رنگ پا میپوشم ولی میپوشم.
برا مشکی و فیروزه ای ساپورت رنگ پا برا سبزه ساپورت مشکی
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****
2738
خوب همه چی بسته به بودجه ات داره .وای ساپورت مشکی و رنگ پا باید داشته باشی .و یه کفش مشکی پاشنه بلند هم که با هر لباسی میشه پوشید

ستهای پیشنهادی دریا جون خوبن ولی میگم بسته به بودجه ات داره و اینکه رنگ بدنت چطوری باشه .مثلا اگر برنزه باشی قرمز ممکنه خیلی بهت نیاد .بازم همه چی به خودت بستگی داره

لباس مشکی باید با کفش مشکی بپوشی البته بدون جوراب یا ساپورت چون زیادی سرتا پا مشکی میشه
لباس فیروزه ای با جوراب شیشه ای با کفش مشکی
لباس سبز بدون ساپورت یا جوراب با صندل سبز
وقتی اورجینال به دنیا اومدی...حیفه کپی از دنیا بری...خودت باش!
بچه ها به من هم کمک کنید. من یک لباس کوتاه مشکی بالای زانو دارم می خوام برای عروسی بپوشم ان شاءالله. با ساپورت بپوشم؟ ساپورت مشکی دارم.
بعد کیف قرمز و روسری مشکی قرمز می خوام بپوشم. کفش هم مشکی دارم و مشکی سفید. با مشکی خالص بهتره نه؟ کمکککککککک
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
شاید خنده تون بگیره اما من مدتهاست عروسی نرفته ام. زیاد نمی دونم چی مده و چی به چیه تو مجالس اینطوری...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706