1507
1520
عنوان

لييييلا جان تولدت مبارك گلم❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1766 بازدید | 456 پست
خدانکنه عشقم😍😍😍😍فدای تو بامعرفت میدونم گلم مدیسا چرا نیس راسی😑

بخاطر کاراش و مشکلات زندگی یه مدت گفت میخواد دور باشه

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
😂😂😂😂😂😂 اتفاقا باحال بود👏👏👏👏👏👏👏 برد تو دربی رو هم تبریک میگم بهت خواهر پرسپولیسی من😍😘 ...

فداتشم عزیززززم عزیزمی تو ❤❤❤😘😘😘😘میدونی من کلا از استقلال بدم میاد یه دلیل خاصی دارم چون شوهرِ مامانم استقلالیه

ولی دوستای خوب استقلالی مث شما دارم و عاشقشونم😘😘😘😘😘😘با مرام با معرفت و محترم ❤❤❤راستی مهر ماهی هم که هستی بیش از حد مهربونی

دخترای منم مهرماهین😍😍😍😍

لایک و ریپلای دوس دارم ولی.....ریپلای مخالف جواب نمیدم ضایع میشیا   عکس پروفایلمو کپی نکن بچه جون😒😒استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
فداتشم عزیززززم عزیزمی تو ❤❤❤😘😘😘😘میدونی من کلا از استقلال بدم میاد یه دلیل خاصی دارم چون شوهرِ م ...

عزیزدلممممممممممم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

لطف داری بهم من آنقدر هم مهربون نیستم، خودت مهربونی منو مهربون میبینی 😍😍😍😍😍😍

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

عزیزدلممممممممممم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ لطف داری بهم من آنقدر هم مهربون نیستم، خودت مهربونی منو مهربون میبین ...

هستی عزیزم 😘😘😘

لایک و ریپلای دوس دارم ولی.....ریپلای مخالف جواب نمیدم ضایع میشیا   عکس پروفایلمو کپی نکن بچه جون😒😒استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
این مدت دلم حسابی تنگ شده بود برات 😢 بغضم گرفته از خوشحالی   حسابی شرمنده محبتت شدم👭

الهي بگردم گلم منم دلم برات تنگ شده بود😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

بچه ها گفتن تل هم نيستي حدس زدم نتت مشكل داشته باشه

ولي الان ديدمت خيلي خوشحال شدم😘😘😘🌹

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1517
الهي بگردم گلم منم دلم برات تنگ شده بود😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ بچه ها گفتن تل هم نيستي حدس زدم نتت مشكل دا ...

قربون دلت برم😍😍😍😍😍😍😍

آجی یه کمک ازت میخوام، راستش این تاپیک 23 صفحه رفته جلو، خیلی ها منو منش نکردن و تبریک گفتن اما، بنظرت چیکار کنم که هم جواب محبتشون رو بدم هم سریع باشه؟ 

فدات شه لیلا که آنقدر پرانرژی، مهربون و یه پارچه خانومی❤❤❤❤❤❤❤❤❤ عزیز دلم مرسی💋💋💋💋💋💋💋💋 ببخ ...

خدا نکنه عزیزم ❤❤قربونت 😘😘😘😘😘💓💓💓💓🌼🌼🌼🌼

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه 👶💙💖
سلام عزیزمممممممممم❤❤❤❤❤❤❤❤❤ چقدر اون شب گریه کردم که رفتی😢، خوشحالم برگشتی  خوشگلم 💋💋💋💋💋 ...

قربونت برم الهی عزیزدلم

مرسی ممنون قشنگم خودمم طاقت نیاوردم واقعا

مهربونمی عزیزم⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

آقا من یه روز اومدم یه آدم خوشگلیو بغل کنممم، تق خوردم به آینه🙄 به همین برکت قسم😉😁⁦🤷🏻‍♀️⁩ :))
فدات شم مرسی بابت دعای قشنگت❤❤❤❤❤❤  شرمنده الان جواب میدم بسته تموم کرده بودم و امروز خریدم&nb ...

قربووونت عزیزمممم، دشمنت شرمنده روی ماهت ❤️😚

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری😢                        بگذر به دررررررک، کوچه بن بسته اُسکل خودت بر می گردی 😐😂😤🖐️😒
8
مرسی فدات شم 💋💋💋💋💋💋 خواهر گلی 👭 ببخشید الان جواب میدم بسته تموم کرده بودم و امروز خریدم 😍😍 ...

سلام عزیزدلم قربونت برم عیب نداره ایشالا هر جا هستی لبت خندون باشه♥🌹

بَـعضیا فِکر میکُنن بِبَخشید مِثلِ وایتکس میمونہ هَمہ چیو پاکـ میکنہ ولے نمیدونن بوش همیشہ میمونہ
مرسی فدات شم😍😍😍😍😍😍😍 ببخشید الان جواب میدم بسته تموم کرده بودم و امروز خریدم 

عزیزدلمی ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...
مرسی فدات شم😍😍😍😍😍😍😍 ببخشید الان جواب میدم بسته تموم کرده بودم و امروز خریدم  

تولدت با تاخیر مبااااارک دوستم😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

از رفتن آدما نترس، اگه دیدی میخواد بره، دویدن رو یادش بده  
قربون دلت برم😍😍😍😍😍😍😍 آجی یه کمک ازت میخوام، راستش این تاپیک 23 صفحه رفته جلو، خیلی ها منو من ...

تاازه ديدم كامنتتو عزيزم

فقط لايكشون كن 

بعد يه متن كلي براي تشكر بنويس عزيزم همين

لازم نيست همه رو ريپ كني❤️❤️❤️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1403
تاازه ديدم كامنتتو عزيزم فقط لايكشون كن  بعد يه متن كلي براي تشكر بنويس عزيزم همين لازم نيست ...

مرسی خواهری  😍😍😍😍😍