1507
1482
عنوان

لييييلا جان تولدت مبارك گلم❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 456 پست

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473
آه ببخشيد ك نفهميدم😣😣😣 ولي تولدت مبااارك خوشمزه سايت😍😘😘😘😘😘ميدونم ديرههه ولي چاره اي نيست

دیگه تکرار نشه لطفا 

اشکالی نداره مناسبت زیاده مثلا امروز سالگرد قمری عقدمه اونو تبریک بگو لطفا 😕😕

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
اگه خدا بخواد کربلا

عه واقعا؟؟😍😍😍😍

بسلامتي انشالله التماس دعا❤️

نميدونم چرا احساس ميكنم قبلا گفته بودي ولي يادم نيست😣

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
دیگه تکرار نشه لطفا  اشکالی نداره مناسبت زیاده مثلا امروز سالگرد قمری عقدمه اونو تبریک بگو لطف ...

😂😂😂😂

سالگرد قمري عقدت مباركككك دوستمممم😍😘😘😘😘❤️

دعا ميكنم كنار همسر مهربونت و مريم دوست داشتني هميشه شاد و خوشبخت باشين

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1485
فهمیدم شکلات عسلی چس کنشو زده به برق و کاربریشو بسته😒😒 سارا هم گفت یه مدت میخام ازینجا دور باشم😞

سارا ك مياد

ولي مريم رو نميدونستم كلا ك چرا رفته

چرا زده به برق!؟؟؟

تولد من یک مهر بود 😭😭😭

تولد دوستم بود 

نمیدونستم چی براش براش بخرم😣

تا اینکه با بسته های لواشک هانان آشنا شدم😋

کاملا طبیعی و بدوووون رنگ که وسوسه ات میکرد

باطعم بی نظیری که داشت وقتی به خودم اومدم که دیدم ازون اون بسته لواشک هانان  که برا تولد دوستم خریده بودم فقط یه تیکه مونده😳 یه نگاه به کیفم کردم یه نگاه به لواشک و در جیم ثانیه لواشک و انداختم دهنم و ملچ ملوچ کنان رفتم و چن بسته از لواشکای هانان رو سفارش دادم 

من : لواشک هانان میخواستم

کمپانی هانان  هلوشو بدم کیویشو بدم موزشو بدم انارشو بدم

چیشو بدم 

من همشو بده همشو بده😋😂 

تولدت مبارک دوست خوش ذوقم 😍 واقعا حال میکنم با تبلیعاتت برات ارزوی موفقیت های بیشتر تو عرصه کار و زندگیت دارم

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیلای در خطر ترکیدگی 🤕⚠️💣💥مکن ای صبح طلوع مکن ای صبح طلوع 😭😭😭😭😭فییییین😢🤧یک  عدد عشق تیکرم تیکر یلداس 🍉😍 هی انار انار  یار دردونه از فردای خود کسی چه میدونه💃💃اوه اوه😂جو زده شدم عاقو🙈 بعد اون تیکر کریسمسه😎🎅🎄🎆🎇✨🎄🎄🎁 و انتظار برا کادوهای بابانوئل😍 بعد ارون تیکر ۴۱ سالگرده🇮🇷 انقلابه😁 بوی گل و سوسن و یاسمن آید🍃 دیو چو بیرون رود فرشته درآید🍃😐🤐خا...بگذریم بعد ازون تیکر ۲۴ سالگرد سینگلیمیه😑 و باز ولنتاین به گوری دیگر😢💔 ای خدا منم خرس🐻 و شکلات قلبی❤😍😋 موخواااام😢😭😭😬 ای الهی هر کی که میخنده ولنتاین شکلات کات کردنشو بخورم😂 خب باز بعد از اون تیکر چهارشنبه سوزیه😝💣💥🔥🏃‍♀️🎇🔥🔥👫🔥👭 🎆تق تق فشفشه فاصلمون کم بشه 💃 هیزوم و نفت و آتیش🔥💃🔥🔥🔥دوستت دارم خداییش😬  بعد ازون میریم سراغ عمونوروز😂 و تیکر شروع عید😎🍎و نوبت میرسه به جینگولک بازی های احسان خوجله و 🐡 یا مقلب خوندنای 😁بهنام بانی😂 🍃🍃بعد ازون نوبت میرسه به 🙄تیکر سیزده به در یا بقول ننم😂سینزده به در و کوفت کردن تعطیلات عید😎 بعد ازون تیکر به وقت ماه رمضون و لحظه شماری برای دیدن اشکهای احسان خوجله😁😂 بعد ازون تیکر یدالله اس😝🍉 اولین روز تابستون در نزد ما یدالله نام دارد😁جهت حمایت از حقوق اقایون بر وزن یلدا 😂 بعد ازون تیکر تولد خدای جذتبیت یعنی منه😌😍۱۸ مرداد😜 کادوهاتونم آماده کنید کارت سوخت و بشکه بنزینم 😂جهت رفاه حال ما در سفرهای تابستانی پذیراییم 😑بعدازون هوا هوای چس ناله  و شکست عشقیه😂 یعنی تیکر پاییز🍁🍂پروفایلمو کیا در جریانن😪😁😂😜
فهمیدم شکلات عسلی چس کنشو زده به برق و کاربریشو بسته😒😒 سارا هم گفت یه مدت میخام ازینجا دور باشم😞

سارا کیه🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیلای در خطر ترکیدگی 🤕⚠️💣💥مکن ای صبح طلوع مکن ای صبح طلوع 😭😭😭😭😭فییییین😢🤧یک  عدد عشق تیکرم تیکر یلداس 🍉😍 هی انار انار  یار دردونه از فردای خود کسی چه میدونه💃💃اوه اوه😂جو زده شدم عاقو🙈 بعد اون تیکر کریسمسه😎🎅🎄🎆🎇✨🎄🎄🎁 و انتظار برا کادوهای بابانوئل😍 بعد ارون تیکر ۴۱ سالگرده🇮🇷 انقلابه😁 بوی گل و سوسن و یاسمن آید🍃 دیو چو بیرون رود فرشته درآید🍃😐🤐خا...بگذریم بعد ازون تیکر ۲۴ سالگرد سینگلیمیه😑 و باز ولنتاین به گوری دیگر😢💔 ای خدا منم خرس🐻 و شکلات قلبی❤😍😋 موخواااام😢😭😭😬 ای الهی هر کی که میخنده ولنتاین شکلات کات کردنشو بخورم😂 خب باز بعد از اون تیکر چهارشنبه سوزیه😝💣💥🔥🏃‍♀️🎇🔥🔥👫🔥👭 🎆تق تق فشفشه فاصلمون کم بشه 💃 هیزوم و نفت و آتیش🔥💃🔥🔥🔥دوستت دارم خداییش😬  بعد ازون میریم سراغ عمونوروز😂 و تیکر شروع عید😎🍎و نوبت میرسه به جینگولک بازی های احسان خوجله و 🐡 یا مقلب خوندنای 😁بهنام بانی😂 🍃🍃بعد ازون نوبت میرسه به 🙄تیکر سیزده به در یا بقول ننم😂سینزده به در و کوفت کردن تعطیلات عید😎 بعد ازون تیکر به وقت ماه رمضون و لحظه شماری برای دیدن اشکهای احسان خوجله😁😂 بعد ازون تیکر یدالله اس😝🍉 اولین روز تابستون در نزد ما یدالله نام دارد😁جهت حمایت از حقوق اقایون بر وزن یلدا 😂 بعد ازون تیکر تولد خدای جذتبیت یعنی منه😌😍۱۸ مرداد😜 کادوهاتونم آماده کنید کارت سوخت و بشکه بنزینم 😂جهت رفاه حال ما در سفرهای تابستانی پذیراییم 😑بعدازون هوا هوای چس ناله  و شکست عشقیه😂 یعنی تیکر پاییز🍁🍂پروفایلمو کیا در جریانن😪😁😂😜
1476
عه برایمان چه آوردی بانو؟😂

برایتان چند نوع پودر آورده ام که با استفاده از ان ها دیگر سوپ یک غرای حاضری به حساب می آید😱😐
چیز دیگه به ذهنم نرسید😐😁

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk

عه شوکول رف  عجب بابا عجب

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
اگه خدا بخواد.جمعه ی بعد😁😁😍😍 سلامت باشی. احساست درست میگه😂😂

میرین کربلا😍 التماس دعا 

اگه اولین باره 

رفتی زیر ضریح امام حسین ی جا هس خودشون میدونن همون جا در جا ۳ تا ارزوت ۳ تا دعات براورده میشه هر چی بخوای یادت نره دعا کنی واسه خودت

منم دعا کن بین زیارت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457