1507
1482
عنوان

لييييلا جان تولدت مبارك گلم❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 456 پست
خدانکنه عشقم😍😍😍😍فدای تو بامعرفت میدونم گلم مدیسا چرا نیس راسی😑

بخاطر کاراش و مشکلات زندگی یه مدت گفت میخواد دور باشه

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
😂😂😂😂😂😂 اتفاقا باحال بود👏👏👏👏👏👏👏 برد تو دربی رو هم تبریک میگم بهت خواهر پرسپولیسی من😍😘 ...

فداتشم عزیززززم عزیزمی تو ❤❤❤😘😘😘😘میدونی من کلا از استقلال بدم میاد یه دلیل خاصی دارم چون شوهرِ مامانم استقلالیه

ولی دوستای خوب استقلالی مث شما دارم و عاشقشونم😘😘😘😘😘😘با مرام با معرفت و محترم ❤❤❤راستی مهر ماهی هم که هستی بیش از حد مهربونی

دخترای منم مهرماهین😍😍😍😍

لایک و ریپلای دوست دارم  ولی ریپلای مخالف جواب نمیدم  بچه جون عکسمو نذار پروفایلت منو چند ساله تو سایت با این عکس میشناسن  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
فداتشم عزیززززم عزیزمی تو ❤❤❤😘😘😘😘میدونی من کلا از استقلال بدم میاد یه دلیل خاصی دارم چون شوهرِ م ...

عزیزدلممممممممممم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

لطف داری بهم من آنقدر هم مهربون نیستم، خودت مهربونی منو مهربون میبینی 😍😍😍😍😍😍

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

عزیزدلممممممممممم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ لطف داری بهم من آنقدر هم مهربون نیستم، خودت مهربونی منو مهربون میبین ...

هستی عزیزم 😘😘😘

لایک و ریپلای دوست دارم  ولی ریپلای مخالف جواب نمیدم  بچه جون عکسمو نذار پروفایلت منو چند ساله تو سایت با این عکس میشناسن  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
این مدت دلم حسابی تنگ شده بود برات 😢 بغضم گرفته از خوشحالی   حسابی شرمنده محبتت شدم👭

الهي بگردم گلم منم دلم برات تنگ شده بود😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

بچه ها گفتن تل هم نيستي حدس زدم نتت مشكل داشته باشه

ولي الان ديدمت خيلي خوشحال شدم😘😘😘🌹

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1436
الهي بگردم گلم منم دلم برات تنگ شده بود😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ بچه ها گفتن تل هم نيستي حدس زدم نتت مشكل دا ...

قربون دلت برم😍😍😍😍😍😍😍

آجی یه کمک ازت میخوام، راستش این تاپیک 23 صفحه رفته جلو، خیلی ها منو منش نکردن و تبریک گفتن اما، بنظرت چیکار کنم که هم جواب محبتشون رو بدم هم سریع باشه؟ 

فدات شه لیلا که آنقدر پرانرژی، مهربون و یه پارچه خانومی❤❤❤❤❤❤❤❤❤ عزیز دلم مرسی💋💋💋💋💋💋💋💋 ببخ ...

خدا نکنه عزیزم ❤❤قربونت 😘😘😘😘😘💓💓💓💓🌼🌼🌼🌼

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه 👶💙💖
سلام عزیزمممممممممم❤❤❤❤❤❤❤❤❤ چقدر اون شب گریه کردم که رفتی😢، خوشحالم برگشتی  خوشگلم 💋💋💋💋💋 ...

قربونت برم الهی عزیزدلم

مرسی ممنون قشنگم خودمم طاقت نیاوردم واقعا

مهربونمی عزیزم⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

آقا من یه روز اومدم یه آدم خوشگلیو بغل کنممم، تق خوردم به آینه🙄 به همین برکت قسم😉😁⁦🤷🏻‍♀️⁩ :))
بخاطر کاراش و مشکلات زندگی یه مدت گفت میخواد دور باشه

ای بابا😥

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیلای در خطر ترکیدگی 🤕⚠️💣💥مکن ای صبح طلوع مکن ای صبح طلوع 😭😭😭😭😭فییییین😢🤧یک  عدد عشق تیکرم تیکر یلداس 🍉😍 هی انار انار  یار دردونه از فردای خود کسی چه میدونه💃💃اوه اوه😂جو زده شدم عاقو🙈 بعد اون تیکر کریسمسه😎🎅🎄🎆🎇✨🎄🎄🎁 و انتظار برا کادوهای بابانوئل😍 بعد ارون تیکر ۴۱ سالگرده🇮🇷 انقلابه😁 بوی گل و سوسن و یاسمن آید🍃 دیو چو بیرون رود فرشته درآید🍃😐🤐خا...بگذریم بعد ازون تیکر ۲۴ سالگرد سینگلیمیه😑 و باز ولنتاین به گوری دیگر😢💔 ای خدا منم خرس🐻 و شکلات قلبی❤😍😋 موخواااام😢😭😭😬 ای الهی هر کی که میخنده ولنتاین شکلات کات کردنشو بخورم😂 خب باز بعد از اون تیکر چهارشنبه سوزیه😝💣💥🔥🏃‍♀️🎇🔥🔥👫🔥👭 🎆تق تق فشفشه فاصلمون کم بشه 💃 هیزوم و نفت و آتیش🔥💃🔥🔥🔥دوستت دارم خداییش😬  بعد ازون میریم سراغ عمونوروز😂 و تیکر شروع عید😎🍎و نوبت میرسه به جینگولک بازی های احسان خوجله و 🐡 یا مقلب خوندنای 😁بهنام بانی😂 🍃🍃بعد ازون نوبت میرسه به 🙄تیکر سیزده به در یا بقول ننم😂سینزده به در و کوفت کردن تعطیلات عید😎 بعد ازون تیکر به وقت ماه رمضون و لحظه شماری برای دیدن اشکهای احسان خوجله😁😂 بعد ازون تیکر یدالله اس😝🍉 اولین روز تابستون در نزد ما یدالله نام دارد😁جهت حمایت از حقوق اقایون بر وزن یلدا 😂 بعد ازون تیکر تولد خدای جذتبیت یعنی منه😌😍۱۸ مرداد😜 کادوهاتونم آماده کنید کارت سوخت و بشکه بنزینم 😂جهت رفاه حال ما در سفرهای تابستانی پذیراییم 😑بعدازون هوا هوای چس ناله  و شکست عشقیه😂 یعنی تیکر پاییز🍁🍂پروفایلمو کیا در جریانن😪😁😂😜
فدات شم مرسی بابت دعای قشنگت❤❤❤❤❤❤  شرمنده الان جواب میدم بسته تموم کرده بودم و امروز خریدم&nb ...

قربووونت عزیزمممم، دشمنت شرمنده روی ماهت ❤️😚

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری...💗                       بگذر به دررررررک 😐کوچه بن بسته اُسکل خودت بر می گردی... 😤😒
1432
مرسی فدات شم 💋💋💋💋💋💋 خواهر گلی 👭 ببخشید الان جواب میدم بسته تموم کرده بودم و امروز خریدم 😍😍 ...

سلام عزیزدلم قربونت برم عیب نداره ایشالا هر جا هستی لبت خندون باشه♥🌹

بَـعضیا فِکر میکُنن بِبَخشید مِثلِ وایتکس میمونہ هَمہ چیو پاکـ میکنہ ولے نمیدونن بوش همیشہ میمونہ
مرسی فدات شم😍😍😍😍😍😍😍 ببخشید الان جواب میدم بسته تموم کرده بودم و امروز خریدم 

عزیزدلمی ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...
مرسی فدات شم😍😍😍😍😍😍😍 ببخشید الان جواب میدم بسته تموم کرده بودم و امروز خریدم  

تولدت با تاخیر مبااااارک دوستم😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

از رفتن آدما نترس، اگه دیدی میخواد بره، دویدن رو یادش بده  
قربون دلت برم😍😍😍😍😍😍😍 آجی یه کمک ازت میخوام، راستش این تاپیک 23 صفحه رفته جلو، خیلی ها منو من ...

تاازه ديدم كامنتتو عزيزم

فقط لايكشون كن 

بعد يه متن كلي براي تشكر بنويس عزيزم همين

لازم نيست همه رو ريپ كني❤️❤️❤️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1396
تاازه ديدم كامنتتو عزيزم فقط لايكشون كن  بعد يه متن كلي براي تشكر بنويس عزيزم همين لازم نيست ...

مرسی خواهری  😍😍😍😍😍