2726

همین چند ماه پیش اومدن تو یه دبیرستان دخترونه تو قزوین با سوزن مشترک از همه ی دانش آموزا با همون یه سوزن تست قند خون گرفتن.۴۶ نفرو همینجوری گرفتن سر چهلو هفتمی متوجه شدن که طرف سوزن عوض نمیکنه.بعدم فرداش گفتن که آزمایش گرفتن هیچکس هیچی مبتلا نشده  ولی مگه ایدز یه روزه معلوم میشه؟حداقل سه ماه زمان لازم داره تا اچ آی وی تو آزمایش مثبت شه.و اصلا معلوم نشد آخر اونا کی بودن از کجا اومده بودن یه سری میگفتن چندتا جوون سرکاری رفته بودن الکی گفته  ما از طرف بهداشتیم. 

برای مچ گرفتن دانش آموزاو گیر دادن به سیبیل و زیر ابرو زرنگن ولی ببین چجوری با جون بچه ها بازی  یادم افتاد نگران شدم 😑

وااا مگه اون مدرسه مدیر و ناظم نداره ک سوزن رو برای همه استفاده کردن شایعه اس بابا الکی نیس ک 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یادمه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
2728
وااا مگه اون مدرسه مدیر و ناظم نداره ک سوزن رو برای همه استفاده کردن شایعه اس بابا الکی نیس ک 

این راست بود متاسفانه

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2706