1472
1459

همین چند ماه پیش اومدن تو یه دبیرستان دخترونه تو قزوین با سوزن مشترک از همه ی دانش آموزا با همون یه سوزن تست قند خون گرفتن.۴۶ نفرو همینجوری گرفتن سر چهلو هفتمی متوجه شدن که طرف سوزن عوض نمیکنه.بعدم فرداش گفتن که آزمایش گرفتن هیچکس هیچی مبتلا نشده  ولی مگه ایدز یه روزه معلوم میشه؟حداقل سه ماه زمان لازم داره تا اچ آی وی تو آزمایش مثبت شه.و اصلا معلوم نشد آخر اونا کی بودن از کجا اومده بودن یه سری میگفتن چندتا جوون سرکاری رفته بودن الکی گفته  ما از طرف بهداشتیم. 

برای مچ گرفتن دانش آموزاو گیر دادن به سیبیل و زیر ابرو زرنگن ولی ببین چجوری با جون بچه ها بازی  یادم افتاد نگران شدم 😑

وااا مگه اون مدرسه مدیر و ناظم نداره ک سوزن رو برای همه استفاده کردن شایعه اس بابا الکی نیس ک 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق یعنی داشتن دوتاپسرام ❤️😻

منم یادمه

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

چه بد 

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥
1447
1474
وااا مگه اون مدرسه مدیر و ناظم نداره ک سوزن رو برای همه استفاده کردن شایعه اس بابا الکی نیس ک 

شایعه کجا بود واقعیه یادمه اتفاقش خیلی سرصدا کرد اخبارم نشون داد 

عروسکای خوشگل میبافم بند پستونک و جغجغه و دندونگیر چوبی هم داریم اگه اینستاگرام داری بیا به پیجم یه سر بزن 👈[email protected]👉 اینم آدرس پیجمون
1331