2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرفتم . چیز مشکل داری هم نیس 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

در مورد پریود و رابطه جنسی بود و دعوای بالغانه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

برا ازمایش منظورته که میریم 

یه ساعتم مشاور حرف میزنه 

چرت و پرت میگن ...نگران نباش 

خیلی بیشتر از این حرفا دیگه همه بلدن 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738

یکی از اقوام ما خودش روان شناسه

میگه توصیه نمیکنم😅چون تستی که میگیرن, تو ایران ناقص ترجمه شده. مشاورها هم به خاطر پولش اون تستو حتما میگیرن و چون ناقصه اصلا جواب معتبری نمیده

بهتره موردی از مشاور کمک بگیرید. 

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

ما رفتیم. بعضیا نظر سنجی میدن پر کنی از رو اون تشخصی میدن ک کارچرتیه چون آدم راحت میتونه توش دروغ بگه. 

بعضیا عین مشاور ما رو در رو صحبت میکنه تا از رو بادی لنگوییج بفهمه یکم راست ودورغ رو. 

با خانواده هامون جدا حرف زده بود. با من جدا با همسر جدا. بعد هم با من و شوهرم باهم حرف زد. 

از اخلاقیات مون. از ممنوعه هامون. از آرزوهامون...از همه چی حرف زد دیگه...از دلیل ازدواج کردنمون. از احساس و منطق مون به هم. ازین چیزا 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
چیا میپرسن؟ شما رفتین؟

خودم مشاوره قبل ازدواج میدم بستگی به شما سن و سالتون فرهنگ تون مدت اشنایی دارد ولی موارد کلی هم هست 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
برا ازمایش منظورته که میریم  یه ساعتم مشاور حرف میزنه  چرت و پرت میگن ...نگران نباش  ...

ن ببینین ی خواستگار دارم از لحاظ مالی وضعش خوبه ظاهرش هم خوبه اما دوساله خونه گرفته تو شهر اخه پسره شهرستانی هستش و بازاری 

نمیتونم بفهمم اهل چش چرونی و دختر بازی از حد گذشته بوده یا ن 

برا این دودلم میخوام برم مشاوره اما نمیدونم چیا میپرسن استرس دارم 

البته نه هر مشاوشری خیلیا هستن مثل ضبط صوت فقط گوش میدن و اخرشم چیز بدرد بخوردی نمیگن به نظرم اگر استرس داری واسه رفتن به مشاور سی وی های دکتر دلریوش فرهنگ در باره ازدواج رو گوش بده اصلا زندگیتو از بدترین حالت به بهترین حالت درمیاره پول الکی هم خرج نکن  تو سمینار هاش همه جیزو مو به مو هم گفته هم نشون داده 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
2706