2733
2739

بستنی آجیل گوشت 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستنی دلستر فیله مرغ

من دلستر زیاد خوردم روزای آخر بارداری شیرم میومد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2738
هر روز گوشت،مرغ،ماهی،میگو بخور،میوه فراوون،بوم ۳۸و۲رو بدنیا اومد۳۹۰۰بود،بچه اولم هم ۳۸هفته و۱روز۳۵۵۰

گوشت در چه حد؟

تو خورش کافیه؟

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...

دلستر شنیدم وزن بچه رومیبره بالا.اجیل.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
گوشت در چه حد؟ تو خورش کافیه؟

من هفته ٢٨ و ٥ روز وزن جنينم ١٣٥٥ بود يني دقيقا متوسط

به دكترم گفتم چي بخورم گفت هيچي به همون روند قبلت ادامه بده كمتر هم بخور وزنت بالا رفته🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ظاهرا خيلي ربطي به پر خوري نداره .ژنتيك بچه هست

من هفته ٢٨ و ٥ روز وزن جنينم ١٣٥٥ بود يني دقيقا متوسط به دكترم گفتم چي بخورم گفت هيچي به همون روند ...

پرخوری نه اما تغذیه مرتبطه

من ۳۸۰۰ بودم و برادرم ۲۴۰۰

تغذیه مادرم متفاوت بوده

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
2706