2737
2734

جریان چیه؟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

چیشده

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🔴دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری ابتلای تعدادی از اهالی یک روستا را به ایدز تایید کرد

‏علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری:

‏*موضوع از یک ماه قبل در دست بررسی است و همچنان ادامه دارد

Join → @Aparat_Tv 📺

2731

خیلی براشون ناراحت شدم .‌مثله اینکه با سرنگ الوده تو هفته سلامت ازشون تست قند خون میگیرن. حالا بعد چند ماه مشخص شده دویست نفر الوده شدن

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 
بهداری یه سرنگ رو موقع ازمایش گرفتن به چند نفر تزریق کرده ایدز منتقل شده .متاسفانه مثل اینکه حدود ۲۰ ...

وا..مگه ملت نمیگن چرا سرنگ نو برامون استفاده نمیکنین؟؟

یه صلوات کوچولو برام بفرست بی زحمت  
2738
بهداری یه سرنگ رو موقع ازمایش گرفتن به چند نفر تزریق کرده ایدز منتقل شده .متاسفانه مثل اینکه حدود ۲۰ ...

یا خدا چه بی مبالاتی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

وای خدا مگه میشه😨😨

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2706