2737
2734
عنوان

کسی هست تو کار کاشت ناخن باشه؟

1568 بازدید | 20 پست

میخوام  برم  تو کار  کاشت ناخن  خوبه؟   تا الان  معماری  بودم  و خونه  طراحی  میکردم  الان  دیگه  دختر  دار  شدم  میخوام وقت  بیشتری  واسه  دخترم  بذارم   واسه  همین میگم کاشت  ناخن  بهتره  علاقه هم دارم

مدرکش  رو بگیرم  بهم  کار  میدن؟ 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم سخته اما اگه علاقه داری خوبه وگرنه دوست خودم واسه ناخن من ده ساعت وقت گذاشت همش شد ۶۰ تومن ...

ده ساااااعت 

چقد زیاد 

آخه خودم ربه بار  کاشتم  نیم ساعت  هم نشد  صد تومن  گرفت د و سال  پیش 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

نرو من خودم ناخن کارم پدر ادم درمیاد به قول دوستمون زحمت زیاد درامد کم 

بوی لیکوعیدشم که نگو میره تو ریه پدر ادم درمیاد 

به نظر من برو کاشت مژه یاد بگیر وسایلهاش کم تره زحمتشم کم تره پولش بیشتره

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
به قول معروف دست زیاد شده الان تو اینکار من دوستمم یاد گرفته ولی مشتری نداره

دوستت  تهران هست؟ 

2738
ده ساااااعت  چقد زیاد  آخه خودم ربه بار  کاشتم  نیم ساعت  هم نشد  صد ...

عزیزم کم کم با دیزاینش ۴ساعت زمان میبره اونجا کجا بوده تو نیم ساعت جمع کرده اخه مگه داریم مگه میشه

نرو من خودم ناخن کارم پدر ادم درمیاد به قول دوستمون زحمت زیاد درامد کم  بوی لیکوعیدشم که نگو م ...

جدی؟ 

میترسم  چسبش  بزنه  چشم  کسی  رو ناقص کنه  بیوفته  گردنم 

آخه همکارم  کاشت  چشمش  وحشتناک  قرمز  شد ورم کرد

ما معماریا چقدع مظلومیم 

آره  بخدا  هفت  سال پدر کمر  و چشم  من در اومد  پشت کامپیوتر  از صبح  باید  برم  شرکت تا برسم خونه  شش  و هفت 

جدی؟  میترسم  چسبش  بزنه  چشم  کسی  رو ناقص کنه  بیوفته  گر ...

برو یه جای خوب اصولی و خوب یاد بگیر هیچ اتفاقی نمیوفته بخوای این فکرارو کنی تو همه کارها هست کاشت ناخنم باید بترسی دست مشتری قارچ نگیره 

ناخن کار زیاده ولی کسی که حرفه ای باشه و بعد یک ماه ناخن هوا نگیره و قارچ نزنه کمه

من خودم هر ترمیمم یکساعت بدون طراحی طول میکشه

۹۰ تومنم با ژلیش میدم ولی واقعا کارش عالیه مشتریاشم ثابتن چون یه بار یه جا بری گند بزنه دیگه نمیری ولی کسی که کارش خوب باشه مشتری دائم پیدا میکنه

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
عزیزم کم کم با دیزاینش ۴ساعت زمان میبره اونجا کجا بوده تو نیم ساعت جمع کرده اخه مگه داریم مگه میشه

عزیزم منم یک جا میرم کار ناخن با تمام دیزاین و اینها یک ساعت و نیم طول میکشه صد تومن هم جیرینگی میگیره

شما ده ساعت رو اشتباه نمیکنی؟ یعتی از مثلا ۱۲ ظهر تا ده شب ؟ شاید تازه کار بودن دوستتون

2706