2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از وقتی که بچه احساس ترس نداشته باشه

خیلی به سن ربطی نداره 

یکی از ۶سال میتونه ۲ساعت تنها باشه 

یکی از ۹  ده سال 

یکی هم مثل من وقتی خیلی بزرگتر شدم  

با احترام درخواست دوستی نمی پذیرم🌹

من بچه ندارم ولی بستگی به بچه داره چقد عاقل باشه چقد فضول باشه و اینکه خونه ویلایی آپارتمان، همسایه ها یه وقت لازم شد میتونن کمک کنن، هزار تا چیز، یه سن مشخص نداره که

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
من بچه ندارم ولی بستگی به بچه داره چقد عاقل باشه چقد فضول باشه و اینکه خونه ویلایی آپارتمان، همسایه ...

اره خب میدونم سن مشخص منظورم اون نبود 

منظورم تجربه اشخاص مختلف بود که از چه سنی این کار رو کردن

2738

پسر و دختر من از دو سال قبل یعنی وقتی هشت و پنج سال بودن تنها میمونندن چون دوتان باهم نمیترسن تکی فکر نکنم بمونن خونه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
اره خب میدونم سن مشخص منظورم اون نبود  منظورم تجربه اشخاص مختلف بود که از چه سنی این کار رو کر ...

دخترت کلاس اول هست ؟

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

دخترم کلاس اوله و من تهرانم چون خونم از سرکارم دوره اونو نزدیک اداره ثبت نام کردم و از ساعت  دوازده و نیم که میرم دنبالش تا ساعت چهار پیش خودمه 

یکی از همکارام پسرش  کلاس اوله می گه تنها تو خونه می مونه هر نیم ساعت بهش زنگ میزنه غذاتو تو مایکرفر گرم کن حالا بخواب حالا مشقاتو بنویس

دخترم عاشقتم
2706