2726

سلام خانمها اين تاپيكو از طرف يكي از دوستام ميزنم خواهش ميكنم راهنماييش كنيد

من الان سه ساله ازدواج كردم تو تمام اين مدت دخالت هاي بيجاي مادر شوهرم باعث دعواي بين من و همسرمه،

البته همسرمن هم كاملا از خونواده ش حرف شنوي داره و هر اتفاقي هم ميفته طرف اونا رو ميگيره و ميگه حق با اوناست حتي در منطقي ترين حالتش!

و سر هر چيز كوچيكي خونواده ش بايد در جريان باشن و همه چيو بهشون اطلاع ميده،

اينا يه خونه دو طبقه دارن كه ميخواستن ما بريم اونجا ساكن بشيم ولي با اصرار من بخاطر شناختم ازشون يه خونه جدا رهن كرديم كه البته پول رهنشو پدر همسرم داده و حالا با اينكه ميدونه همسر من بيكاره ميخواد اين پولو ازش بگيره...

تو اين وسط اين خانم ميخواد برن كربلا تنها و خواهر شوهر كوچيكمو ميخواد بسپاره به من البته اصلا به خود من درست نگفته به شوهرم گفته مثلا بيا از خواهرت نگه داري كن و شام و نهار بزار شبم بياين اينجا بگيريد بخوابيد يعني حتي يكبار درست از من تقاضا نكردن،شوهر منم بدون مشورت با من گفته ميارم خونه خودم نگه ميدارم...

تا چند روز پيش من بهش گفتم من اگه بخوام جايي برم  بچمو هم با خودم ميبرم،اونم برگشت گفت نخير من نميزارم بچتو ببري 😐 بايد بمونه پيش من ،يعني تو الان نميخواي از خواهر شوهرت نگه داري كني؟؟؟

حالا گذشته تا امروز كه اومده زنگ زده به شوهرم كه اگه زنت نميخواد نگه داري كنه ميدم همسايه بغلي نگه داره،

شوهر منم شروع كرده به دعوا با من كه تو از خونواده من خوشت نميادو كلي منت و اين حرفا...الان من بايد با اين مرد كه همه جوره هواي خونواده شو داره و منو درك نميكنه چيكار كنم؟

مشكل من الان اينه كه اينا يمبار به من درست احترام نذاشتن كه از من درست درخواست كنن كه كاريو براشون انجام بدم...

هميشه همه چيزو وظيفه ميدونن...

ممنون ميشم راهنمايي كنيد چه رفتاري داشته باشم!

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهت احترام نذاشتن؟ پول رهنی که دادن چی پس؟ خونه داشتن میتونستی رایگان بری بشینی که نرفتی لطف کردن پول رهن دادن الان باید محبتشون جبران‌ کنی. پررویی هم حدی داره

از کوتاهی ماست که دیوار بلند است

حداقلش اینه ک لطف کردن پول پیشو دادن بهتون، دیگه چندروز دخترشون خونه شما و داداشش باشه چیزی نمیشه ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
مطمئنی زندگی دوستته؟ دیالوگا رو خیلی دقیق حفظ کردی!

دادم خودش نوشته گلم☺️

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

وای وای وای

همسر منم یه رفتارایی داره که خیلییییییی خفیف تره ولی تو همین موضوعاته و تو از خانواده من خوشت نمیاد و منم مثل شما احساس میکنم برای اینکه به من احترام نمیذارن. من مشکلی با اومدن و مندنشون ندارم. ولی احترام مهمان و میزبانی رو هم نگه نمیدارن

دیروز زنگ زدم یه مشاوره گفت شوهر شما به بلوغ لازم برای ازدواج نرسیده! مثل یه ادم نابالغ رفتار میکنه

منم دیشب همه رو به شوهرم گفتم، شستم گذاشتمش کنار! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

به نظر من این دوستتون و همسرشون دو تا ادم نابالغن که اشتباهی ازدواج کردن. باید صبر میکردن بزرگتر بشن!

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
بهت احترام نذاشتن؟ پول رهنی که دادن چی پس؟ خونه داشتن میتونستی رایگان بری بشینی که نرفتی لطف کردن پو ...

وقتي اومدن خواستگاري و ميدونستن پسرشون چيزي نداره و خودشون قول حمايت دادن...

مودب باشيد لطفا

2706