2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لب تابم ویندوز عوض میکنه

بله.تعمبرات نرم افزار و سخت افزار و ارتفاع سیستم و قطعات

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
تبلیغ کنیم باید ادرس و شماره هم بدیم هویتمون فاش میشه😁😁

همینو بگو بعدم یه عده وقیح تر از وقیح پیدا بشن هرچی راز اینجا بر ملا کردیم  و دردل کردیم را کف دستشون بزارن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من همسر ندارم 

ولی بابام کارش ازاده عطاری داره تمام مواد رو خودش پودر میکنه جلویه مشتری بعضیا پودر میکنن مثلا با ببخشید پهن حیونا ک بیشتر هم بشه ولی بابام دقیقا جلویه مشتری میریزه داخل دستگاه روغن هایی ک میده اصل هستن خودش میره از جایه مخصوص میره

عسلهاش کاملاا طبیعی از سهند میاره 

پنیر تیریز حتی میتونین اگه راضی نبودین و بردین جایی گفتن اینا اصل نیس پول کاملشو برمیگردونیم

ارسال ب همه جایه کشور داریم البته ادویه و روغن رو 😊

خودم کانال ست دارم ست های زیور الان گوشواره ک تازگیا مد شده و گلدوزی میشن

اینم عکس کارام

یه خواهشی فقط ازتون دارم                                                    تو این وضعیت جامعه معلوم نیس چند میلیون پدر هستن ک شرمنده خونوادشونن و بخاطر پول زندگیشون داره از هم میپاشه دیگه مثل قبل خونوادشون شاد و صمیمی نیست                        برای ظهور اقا ک واقعا نیاز داریم بهش ، برای ارامش دل همه پدر ها (مخصوصا بابای من ک تا ب امروز اینجوری  ندیده بودمش😔) برگشت شادی ب خونه ها با دلهای پاکتون صلوات بفرستین
2706