2410
2553
عنوان

تجربه من از ریزش مو

46246 بازدید | 17 پست

سلام خانومای خوشگل 

این تایپکو زدم ک صرفا تجربمو از ریزش مو بهتون بگم علاقه ای هم به پربازدید شدن ندارم تو همین صفحه میگم تجربمو فقط مسخام کمکی کرده باشم به اونایی ک مثل خودم مشکل ریزش مو دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بچه ها اونایی ک ریزش مو دارن در مرحله اول باید برن ازمایش بدن تا مشکلشون مشخص بشه 

چون این راهی ک میگم اگه ریزش موتون دلیلش هورمونی باشه یا کیست داشته باشین جواب نمیگیرین

من یه مدت بود به شدت موهام ریزش پیدا کرده بود 

خیلیی ناراحت بودم همش موهام میریخت اونم زیااد 

بعد از چند ماه رفتم ازمایش دادم 

کم خونی داشتم 

بخاطر همین موهام میریخت 

بخاطر تعذیه نامناسبم بود دلیلش

بچه ها قرص هیرویته عاالیهه فقط یه دوره ازش استفاده کردم جواب گرفتمم کامل ریزش موهام قطع شد فقطط وقتی شونه میکنم بعد حموم میریزه دیگه اصلاا ریزش نداره 

2714

قیمت قرص هیرویت هم ۸۰ تومنه 

ولی خدایی عالیهه من ک خیلی خوشحالم موهام دوباره سر و حال اومده نرم ترم شده دیگه هم نمیریزه 

امیدوارم همه اونایی ک مشکل منو دارن از این تایپک استفاده کنن و جواب بگیرن❤

قیمت قرص هیرویت هم ۸۰ تومنه  ولی خدایی عالیهه من ک خیلی خوشحالم موهام دوباره سر و حال اومده نر ...

این قرص چاق که نمیکنه؟ روزی چندتا باید بخوری منم مثل شما کم خونی شدید دارم هموگلوبینم 7بود قرص ایزو آیرون میخورم همون خوبه یا نه اینم بخورم؟

این قرص چاق که نمیکنه؟ روزی چندتا باید بخوری منم مثل شما کم خونی شدید دارم هموگلوبینم 7بود قرص ایزو ...

نه عزیزم چاق نمیکنه 

روزی یه دونه 

من شب میخوردم قبلشم ماست و شیر نمیخوردم 

2706