2726
عنوان

سفر با نوزاد

129 بازدید | 7 پست

سلام دوست جوني ها

دختر من اواخر ماه چهار هستش، قرار بود سفر ب خارج از كشور داشته باشيم كه فعلا كنسل شده، تصميم گرفتيم بريم يزد اونم با ماشين خودمون

بنظرتون دخترم اذيت نميكنه؟!

خونه كه هستيم خيلي آرومه، اگر هم جايي بريم تو ماشين ميخوابه بيشتر وقت ها

كسي تجربه داشته در اختيار من بزاره ؟؟؟

به غير از قطره AD استامينوفن هم بردارم براش؟!

يك دختر دارم شاه نداره  
الان هوا یه جوریه روزا گرمه‌ شبها‌ سرده‌ . فقط مواظب باش برا لباس بردنش‌ . سفرتون بی خطر . خو ...

ممنون عزيزم

چون اولين سفر دخترمه ي خرده استرس دارم

يك دختر دارم شاه نداره  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من پسرم ۴ اسفند دنیا اومد.۴فروردین از تهران راه افتادیم سمت ایلام قوم شوهر

حالا حساب کن خودم ۱ماه سزارین نینی ۱ماهه اندازه عروسک.اونقد نگران طفلی بودم ک خودمو یادم رفت

۱تجربه این بود ک مثلا هر ۲ساعت ایستادیم از این خدمات رفاهی ها.میرفتم توی نمازخونه براش تشک مینداختم و نیم ساعتی میذاشتمش روی زمین

هم فروردین رفتم هم خرداد .هر سری هم همینکارو میکردم ک خسته نشه بدنش

شمام ان شالله بی خطر برینو برگردین

نگران نباش فقط نذار بدنش کوفته شه

ممنون عزيزم چون اولين سفر دخترمه ي خرده استرس دارم

منم برام مسافرت خیلی سخته ‌. مخصوصا قسمت تعویضش‌ 😣. اگرم که شیرخشکی‌ باشه که دیگه نگووو‌. ولی براش آب جوشیده‌ هم ببر‌ اخه ممکنه‌ تشنه‌ بشه‌ . کلاه‌ دو جور ببر‌ یکی برا آفتاب‌ یکی هم برا موقع‌ هایی‌ که باد میاد‌. 

برا خودت دستمال‌ انتی‌ باکتریال‌ یا ژل شستشو‌ دست ببر که اگه جایی‌ آب نبود استفاده کنی که بخوای شیرش بدی. ‌ 

دستکش‌ یکبار مصرف ببر برا موقع تعویضش‌ . 

از پوشک های‌ شورتی‌ اگه استفاده کنی راحت تری تو مسافرت میتونی‌ سرپایی‌ پاش‌ کنی‌ . 

دیگه همینا‌ یادم‌ اومد‌😊