2737
2734
عنوان

فتنه گری خواهرشوهر ودخترش

472 بازدید | 12 پست

خواهرشوهربزرگترم(لیلا)و دخترش رفتن به خواهرشوهرکوچیکترم( زینب)به دروغ گفتن که من پیش مردم بدگویی دختر زینب روکردم با اینکه اصلا من اینکارونکردم.

هیچکدومشون حرفمو باورنکردن جز شوهرم و پدرشوهرم...وبخاطر اینکه پدرشوهرم منو دوست داره دختراشواز اومدن به عقدبرادرشوهرم ک بعداز ماه صفره محروم میکنه

حالا هم مادرشوهرم و دختراش منو مقصرمیدونن و اصلا باورم نمیکنن.

شما چجور قضاوت میکنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیر تو که نبوده

ولی کلا خونواده بد مدیریت کردن قضیه رو

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731

خب اولا برو ی جایی ک هم خواهر شوهرات هستن هم مادرشوهرت برو خیلی منطقی ب لیلا و دخترش بگو پیش کی حرف زدم ؟؟بیاید رو به رو کنید بگین پیش فلانی فلان حرف رو زدی 

دوما از پدرشوهرت خواهش کن بزاره عقد بیان 

ب خاطر حرف مردمم ک شده بزاره بیان ولی من بودم دیگه با هیچکدوم نمیحرفیدم

2738

جلوی دوتا خواهر شوهرات یا وقتی همشون جمع هستن،به خواهر شوهرت(لیلا) بگو،من جلو کی این حرفو زدم که به گوش تو رسیده؟اگه گفت یه بنده خدایی و نمیخوام بگم  و اینا،اینقد پاپیچش بشو که مجبور بشه اسم یکی رو بیاره، همونجا هم بگو الان زنگ میزنم به فلانی،چون خواهر شوهرت نمیخواد آبروش بره یا مجبور میشه داد و بیداد کنه،یا هم از اونجا بره،که در هر صورت بقیه میفهمن این حرفا رو از خودش در اورده

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
جلوی دوتا خواهر شوهرات یا وقتی همشون جمع هستن،به خواهر شوهرت(لیلا) بگو،من جلو کی این حرفو زدم که به ...

اینکارو کردم طرفم گفته ک من پیشش بدگویی نکردم ولی اونا بازم حرف خودشونو میزنن

اتفاقا حقشونه چون اونا میخواستن منو خراب کنن خودشون خراب شدن

اصلا کارشون درست نیس.کل فامیلو زده به هم.عوض اینکه کاری کنه بفهمن کارشون درست نیست و مقصرن بیشتر شمارو از چشمشون انداخته

😂برای منم همین اتفاق افتاد دقیقا، البته مادر شوهرم جلوی یکی از دوستام پشت سر من حرف زده بود،منم جلوی دوستم مستقیم زنگ زدم به مادرشوهرم،گفتم تو این حرفا رو پشت سر من میگی زشت نیست برات؟خجالت نمیکشی؟از پسرت نمیترسی از خدا هم نمیترسی؟شروع کرد به قسم خوردن که من نگفتم،گفتم شاهد دارم ،دوستم مریم اینجاست، شروع کرد به تته و پته کردن ،اخرشم گریه کرد، که ببخشید و اینا...😂😂😂

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷