2733
2734
عنوان

خانوما آزمایش بارداری...

19597 بازدید | 31 پست

سلام خانوما صبحتون بخیر.ببخشید یه سوالی داشتم.

من دوسه روزه ذهنم درگیره.بی بی چکم بعد یکی دوساعت یه هاله ای انداخت...بعضی خانوما هم تجربه داشتند که میگفتند بهتره برید آزمایش خون. بی بی چک ها گاها درست نشون نمیده.آزمایش خون چطوریه؟برم بخش اورژانس بیمارستان دکتر عمومی هم میتونه بنویسه؟؟؟کی نتیجه شو میدن؟؟باید ناشتا باشم؟؟چی بگم اصلا؟؟آزمایش خون؟یا تست بارداری؟؟

💚||•بیا و ایوان دلم را چراغانی کن•||💚

نه لازم نیس دکتر بنویسه،،ناشتاهم نیاز نیس باشی،،فقط برو آزمایشگاه بگو یه آزمایش تیتراژ بتا میخوای 

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه لازم نیس دکتر بنویسه،،ناشتاهم نیاز نیس باشی،،فقط برو آزمایشگاه بگو یه آزمایش تیتراژ بتا میخوای&nb ...

واقعا؟؟؟؟یعنی چی اصلا این؟؟؟ازمایش فوریه؟؟؟جوابشم زود میدن؟؟؟

اصلا بیمارستان و دکتر نمی خواد  برو ازمایشگاه بگو برای ازمایش بارداری اومدم ناشتا هم نمی خواد ...

خیلی ممنونم...👛🎀💖💚

چندتا سوال شد...ببخشید😄😄 ممنون میشم زود جوابمو بدید...

عزیزم من کارمند آزمایشگاه م 

میری ی آزمایشگاه خصوصی یا دولتی . میگی تست بتا میخوای اورژانسی . 2 ساعت بعد بهت باید جواب بدن . یادت باشه تیتر انجام نده پول دور ریختنه . فقط بتای معمولی . بگو درخواست شخصیه . هرپزشکی هم بخوای تو دفترچه مینوبنویسه . زیر 20 تومنه آزمایش.  ناشتا هم نمخواد

2738

ازمایش خونه،،،و هر آزمایشگاهی یه جور جوابو آماده میکنن،،بعضیا صبح بری آزمایش بدی تا ظهر آماده میشه بعضیا بعدظهر

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عزیزم من کارمند آزمایشگاه م  میری ی آزمایشگاه خصوصی یا دولتی . میگی تست بتا میخوای اورژانسی . ...

خیلی.ممنونم ازتون ...💚💙💖دکتر بنویسه یا نه فرقی تو هزینه. ش نداره؟؟

عزیزم من کارمند آزمایشگاه م  میری ی آزمایشگاه خصوصی یا دولتی . میگی تست بتا میخوای اورژانسی . ...

واقعاتیتر و غیر تیترش فرقی نداره؟؟آخه دکتر برا ماها همیشه تیتر مینویسه

2706