2733
2734
عنوان

این چرخه ی باطل خانومای ایرانی😂

272 بازدید | 28 پست

یعنی از این ور مینالن که چرا شوهرشون خیلی به مامانش وابسته س و با مادرشوهرشون سر این که حس مالکیت داره به پسرش درگیرن، بعد خودشون پسر دار میشن، پسره میشه پسر پسر قند عسل و اینقد بهش وابسته میشن که باز یه عروس بعدی همینا رو بگه😀😀 بچه مال دنیاس اینقد بهش وابسته نشین، تک بعدی نباشین، زندگی خودتونو فدا نکنین، که بعدا توقعم نداشته باشین، بیشتر مشکلات خانوادگی حل میشه، این بود از پند امشب😀

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

بچه مال دنیاس 🤔

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منظورش از بچه مال دنیاست فکر کنم این باشه که ما باید بچه رو واسه یه فرد یا شهروندی در جامعه و دنیا پرورش بدیم 

مثلا تو نروژ میگن مادر و پدر فقط باید راهنما و حامی بچه باشن نه اینکه اونو چیزی متعلق کامل به خودشون بدونن 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

پند خوبی بود

ولی خانوم اجازه ی سوال فلسفی بپرسم؟

مامانم اصلا از اون مادرا نیس که پسراشو بکشه سمت خودش و زندگیشونو خراب کته، بهشون پر و بال میده 

فقط تا می تونه به داماداش توجه می کته و جذبشون می کنه و اگه دخترش مثلا به شوهرش بگه فلانی بیا اینجا مامان چنان جنگی را میندازه که انگار بدترین توهینها رو به شوهرت کردی و حسابی جنگ جهانی بین دختر و داماد را میندازه و خودش میشه محبوبالقلوب نه نه نه میشه یا مقلب القلوب😆😆😆

ارسطو و افلاطون و حتی شیخ اشراق این مقوله نتوانستندی بحلن کس تواند؟😉🤨🤔

2706