2726

اگه خوندی ثبت نام کن

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم موندم شرکت کنم یا نه...البته سر کاری نیست ولی من ناامیدم...خواهر شوهرم استخدام آموزش پرورش شد با ...

زمان احمدی نژاد همه چیز واقعی بود

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

این سوالات چیه می پرسید؟ خوب بخونید امتحان کنید دنبال بهانه نباشید که چی میشه 

سعیتونو بکنید که بعدا پشیمون نشید

من پارسال شرکت کردم قبول شدم...

یا من هو به کل مکان

نا امید نباشین.. اگه واقعا تلاش کردین حتما شرکت کنین

ازمونی ک من شرکت کردم کلا یه نفر میخاست

خیلیم ناامید بودم

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
اره شایدم تو درست میکنی...کلا خواهرشوهرم خداااای شانسه یعنی تو هر چیزی و به هر کاری دست بزنه موفق می ...

کاش خدا یه ذره شانسم‌به من میداد 😭😭

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
منم موندم شرکت کنم یا نه...البته سر کاری نیست ولی من ناامیدم...خواهر شوهرم استخدام آموزش پرورش شد با ...

اون زمان احمدی نژاد بود عزیزم الان هر کی رفته میگه همشو قبول شدم مصاحبشم قبول شدم باز دیدم یکی از خودشون گزاشتن سرجام

نا امید نباشین.. اگه واقعا تلاش کردین حتما شرکت کنین ازمونی ک من شرکت کردم کلا یه نفر میخاست خیلیم ...

قبول شدین؟ 

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
2706