2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها میشه بچمو باخودم ببرم باشگاه؟اجازه میدن 

بدنسازیه

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2738

دختر دایی م داره دکترا میخونه دو ترم  ش گذشت

تا بچه اش اومد دنیا دکترا قبول شد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

من پایان نامه ارشد رو با یک بچه در شکم و یک چهار ساله دفاع کردم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
بچه ها میشه بچمو باخودم ببرم باشگاه؟اجازه میدن  بدنسازیه

نبرش گناه داره اونجا خیلی کثیفه مریض میشه بخوای نخوای ب ی جا دستشو میزنه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
اگه مامانت نگه میداره چرا که نه

مامانم راهش دوره یک ساعتو نیم فاصلس  اما من میخوام برگردم شهر خودمون تا یکی دوسال دیگه ..  ینی بچه میتونه پیش مادرم بمونه ‌.... تو روحیش اثر نمیذاره؟ 

2706