2410
2553
عنوان

خانوما یه سوال دارم لطفا بیان

189 بازدید | 18 پست

خانوما اینجا کسی از کرم موبر بدن استفاده کرده ؟؟؟ عوارض نداره ؟؟ بهترین مارکش و قیمتش چقدره ؟؟؟

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...

ویت من استفاده میکردم خیلی خوب بود الان باید گرون باشه

من پودر بهداشتی میزنم

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
من از هایپر مارکت میگیرم بسته های هفت تایی هس 

بدن رو نمیسوزونه ؟؟؟ یکی از آشناهامون استفاده کرده بود دستش سوخته بود

باآب قاطی میکنی تا خمیر بشه بعد میمالی به بدنت وبعد 6دقیقه میشوری

نمیسوزونه ؟؟ یکی از آشناهامون استفاده کرده بود دستش سوخته بود . منم از اون موقع از این پودرا وحشت دارم واسه همین دنبال کرم موبر میگردم

نمیسوزونه ؟؟ یکی از آشناهامون استفاده کرده بود دستش سوخته بود . منم از اون موقع از این پودرا وحشت دا ...

نه نترس من چندساله استفاده میکنم

بیشتر از ۵،۶دقیقه نباید بمونه، همین

اون شاید زیاد نگه داشته رو بدنش

نه نترس من چندساله استفاده میکنم بیشتر از ۵،۶دقیقه نباید بمونه، همین اون شاید زیاد نگه داشته رو بد ...

همه جای بدن میشه استفاده کرد ؟؟؟

2706