2726
عنوان

چرا سقط نمیشه؟؟؟

2413 بازدید | 13 پست

هفت هفتم رفتم سونو گفت باید سقط شه ناقصه و فلان و فلان...هرچند دوستم نداشتم بمونه برام قرص نوشت ..از ساعت۲ خوردم دو ساعتی میشه خون ریزی خیلی خفیف دارم دمنوش هم میخورم و طناب و اینا...نمیدونم چرا چیزی نمیاد راه حلی دارین؟؟

خدایا امیدم بتوست!!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زعفرون غليظ دم كن بخور

بپر بپر كن

پله بالا پايين برو

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
منم زو هفته پیش سقط کردم خیلی زعفرون خوردم با دارچین و عسل قرصم ۴تا واژینال و ۶تا زیر زبونی از ۱۰ ...

چ کارایی کردی عزیزم میشه بگی چن هفته بودی

خدایا امیدم بتوست!!!  

استارتر منم توی هفت هفتگی سقط داشتم با قرص اما کاش واژینال استفاده نمیکردی و همه رو زیر زبون میذاشتی 

من دوتای اولی رو که گذاشتم سقط شد 

احتمال اینکه با این ده تا دونه سقط نشه هست فکر کنم بازم باید مصرف کنی اما قرصا رو هر دوساعت بذار زیر زبونت واژینال اصلا خوب نیست و باعث عفونت میشه 

🌹

سلام دوستان خسته نبااشید 

کسی تو مشهد می شناسین که سقط انجام بده

خواهر من تو دوران نامزدی و ۵ هفته بارداره و اصلا هیچ جوره نمی تونه بچه رو نگهداری کنه خواااهش می کنم اگر کسی رو می شناسین معرفی کنید .