2726
عنوان

هودی

449 بازدید | 9 پست

میدونید هودی چیه؟

من برا اولین بار شنیدم..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بله لباس های کلاه دار و اسپررت

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه چیزی تو مایه سویشرت جلو بسته کلاه داد

الان عکس اشو سرچ کردم مثل همین که گفتی اومد..شک داشتم باز هم.

ممنون🌸

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

عجیبه که من تا حالا نشنیده بودم😞😞

همین کلمه رو هم گوگل میکردی عکساشو میاوردااااا

اره ..زدم ولی سوییشرت جلو باز هم بود که زیر اش هودی نوشته بود...دقیق اشو میخواستم بدونم که بچه ها گفتن.

پای آبرو ام وسط بود🙈🙈