2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رمان به من بگو لیلی

عبور از غبار

از بام تا اسمان

عابر بی سایه 

طلوع از مغرب 

این مرد امشب میمیرد

دوستای گلم یه مشکلی برام‌ پیش اومده که همه زندگیم بهش وصله نه راه پیش دارم نه راه پس.ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنین که به حق دعای
2728
دمت گرمممممم مرسی چقدر رمان 

خواهش میکنم عزیزم من خیلی زیاد رمان خوندم ولی فعلا همینا یادمه

واقعنم دوسشون دارم اینایی که نوشتمو

اها اینه ای در برابر اینه ات میگذارم هم قشنگه

دوستای گلم یه مشکلی برام‌ پیش اومده که همه زندگیم بهش وصله نه راه پیش دارم نه راه پس.ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنین که به حق دعای
خواهش میکنم عزیزم من خیلی زیاد رمان خوندم ولی فعلا همینا یادمه واقعنم دوسشون دارم اینایی که نوشتمو ...

حتما رفتم که دانلود کنم....اخری رو خوندم.

راستی چقدر حیف شد نودوهشتیا بسته شد 

حتما رفتم که دانلود کنم....اخری رو خوندم. راستی چقدر حیف شد نودوهشتیا بسته شد 

اره من از سال92باهمون سایت شرو کردم 

بعد اون دیگه از سایت نگاه دانلود میگیرم رمانارو اونم خوب بود

زیتون و بانوی قصه رو هم حتم خوندی دیگه  یکی یکی یادم میاد  

زیتون و بانوی قصه رو هم حتم خوندی دیگه   یکی یکی یادم میاد    

اره اتفاقا اون رمان ها یادمه نویسندش یکی بوذ.دختره زرنگ و در پی انتقام بود و روی پای خودش بود.از این تیپ رمان ها خوشم میاددددد

اره اتفاقا اون رمان ها یادمه نویسندش یکی بوذ.دختره زرنگ و در پی انتقام بود و روی پای خودش بود.از این ...

اره منم دوست دارم حیف که دیگه رمانای خوب تموم شدن 

خیلی وقته یه رمان قشنگ نخوندم