2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۵ تومن بهترین دکتر قائد امینی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
90 کیلو بود 15 کیلو چربی شکمشو ورداشت الا شکم و پهلو نداره ولی یه عالمه پا با بازو داره😐😐😐😐سا ...

اونا رو نميتونه بتراشه

عملش درد داره

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
2731
الان تاپیک بعلی میگفت به خاطر برداشتن چربی شکم و پهلو دیگه نمیتونه باردار بشه دکتر بهش گفته

هيچ ربطي نداره حتي كسايي كه ميني ابدو هم كردن ميتونن باردار شم اون دكتر بي سواده من از خيلي دكتراي خفن پرسيدم و خيلي هم تحقيق كردم

مگه اينكه ابدو كنه و عضولهاي شكمشو بدوزه

پريچهرَم💁🏻
2738
خیلی زیاد میشه 😂😂قیمت نمیدونم  اون هزینه رو بزار جیبت خودت اراده کن لاغر شو

واقعا یه بسته قرص لاغری میشه ۲۰۰هزارتازه بعدشم میری بهشت😅😅😅

https://www.instagram.com/p/B2lcAL4g5R0ROzCqW8sKvV-hXD4ONGFUfDcOmc0/?igshid=o9mriig2jsdb

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706