2733
2734
عنوان

راهکار برای بچه ایی که دیر تکالیفش رو انجام میده😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2894 بازدید | 28 پست
ای جوونم گناه دارن طفلیها بذارین از مدرسه رفتن لذت ببرن حالا ۶ هم نشد تا ۸ ارفاق کنین بهش

بخدا بچه های الان فرق دارن . باید یکم سفت گرفت  تازه ۶ تموم کنه خوبه که بعدش کلی فرصت داره بی دغدغه میتونه بازی کنه کارتون ببینه  بیرون بریم ..😃

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
البته گاهی پس گردنی هم جواب میدهد✋

🤣🤣🤣🤣🤣 نه بخدا دیگه جواب نمیدادپوست کلفت تر میشن

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم معلمم یه روش بهتون یاد میدم از قبل با معلم هماهنک کنید  یه روز اصلااااا به بچه نگید مشقتو ...

این روش که به نظر من غلطه 

چرا معلم باید بچه رو حسابیی دعوا کنه واسه مشق ننوشتن؟ بچه اینجوری هم زده میشه هم سرخورده

اینجوری عزیزم تقلب کردن رو یاد میگیره نذارین دروغ بنویسه

من نمیزارم و حتما میگم به معلمش ولی خوب از تکلیف نوشتن بیزاره کلا از مدرسه بدش میاد به هیچ صراطی هم مستقیم نیست تنبیه تشویق جایزه کلا بدش میاد 

2728
من نمیزارم و حتما میگم به معلمش ولی خوب از تکلیف نوشتن بیزاره کلا از مدرسه بدش میاد به هیچ صراطی هم ...

کلاس چندمه؟

کلاس سوم عین پسر شما

تو مدرسه کسی اذیتش نمیکنه؟؟  لوازم حریری که دوست داره بگیر براش شاید علاقه مند شد

این روش که به نظر من غلطه  چرا معلم باید بچه رو حسابیی دعوا کنه واسه مشق ننوشتن؟ بچه اینجوری ه ...

هیچی نمیشه

من تحصیلاتم در این رابطه اس هم روانشناسی خوندم هم دانشگاه فرهنگیان رفتم

دانش اموزی که تکلیفش رو انجام نمیده و به ساعت های اخر موکول میکنه نباید پدر مادر از ترس ابروشون جلو معلم ساعت یک شب به بچه کمک کنن یا مدام از ظهر بگن تا مشقش رو بنویسه

این دانش اموز نیاز به تنبیه داره

تو علوم تربیتی همیشه دو واژه تشویق و تنبیه با هم اورده شده

چرا؟چون به تنبیه هم نیاز هست

بسته به نوع و شرایط این تنبیه متفاوته

دعوایی هم که معلم میکنه تبعات بی مسئولیتی دانش اموزه که باید بپذرتش

2738
تو مدرسه کسی اذیتش نمیکنه؟؟  لوازم حریری که دوست داره بگیر براش شاید علاقه مند شد

خیلی بیرون از خونه خجالتیه اصلا نمیتونه از حقش دفاع کنه پارسال ماجراهایی داشتم باهاش امسال هر روز میاد از ی دانش آموز ی گله ای میکنه ولی من روبروش ازش دفاع نمیکنم و میگم باید یاد بگیری از حقت دفاع کنی ولی به دور از چشمش با مدرسه در میون میزارم امروز دیدم دفتر ریاضیش تو کیفش نیست گفتم کجا گذاشتی گفت یکی گرفت ازم بنویسه دیگه به من نداده تا خواستم بردم بگیرم خانم گفتم ازت نمره کم میکنم یعنی اعصاب من ریخته به هم گفتم چرا بعد که تعطیل شدی نگرفتی گفته یادم رفته یا مثلا امروز مامان ی دوستش زنگ زده که دخترم مه دخترت مقنعشو میکشه چون موهاشو پسرونه زده بچه ها به دخترم میخندن دیروز اینکارو کرده امروزم انجام داده گفته چرا اینکار بدو کردی مه دروغ مه اون اول مقنعه ی منو کشیده والا نمیدونم راست میگه یا دروغ تو خونه که دروغ میگه دعواش میکنم ی وقتایی میگه الکی گفتم میگم الکی همون دروغه نباید بگی فردا مدرسشون جلسه دارن برم به معلمش بگم

خیلی بیرون از خونه خجالتیه اصلا نمیتونه از حقش دفاع کنه پارسال ماجراهایی داشتم باهاش امسال هر روز می ...

خدا صبرت بده عزیزم .‌ با یه اولیا  صمیمی شو  در مورد بچت  توی مدرسه ازش سوال کن چون معمولا بچه ها میان در مورد  همکلاسی هاشون حرف میزنن من پارسال همین کارو میکردم از مادر یکی از بچه ها در مورد پسرم سوال میکردم . حالا خداروشکر پسر من دروغ نمیگه چون کوچیک تر که بود خیلی روی این قضیه تاکید داشتم که همیشه باید حرف راست رو بزنی یادمه ۵   ۶ سال که بود هر وقت دروغ میگفت من بهش یه دستی میزدم‌میگفتم وقتی دروغ میگی رنگت سبز‌میشه اینم خودشو لو میداد میگفت الان سبزم؟؟؟ همونجا می فهمیدم بله داره دروغ میگه😄😄😄😄‌

ولی اینجور مسائل بین بچه ها هست سعی کن باهاش رفیق بشی تا مشکلاتشو راحت حلی کنی

خدا صبرت بده عزیزم .‌ با یه اولیا  صمیمی شو  در مورد بچت  توی مدرسه ازش سوال کن چون م ...

تو خانواده ی ما هم همینطور پسرم الان 18 سالشه یکبار هم دروغ نگفته به من چون به شدت مخالفم با دروغ نمیدونم چرا دخترم دروغ میگه همیشه هم دعواش کردم حتی وقتایی که دروغ میگه میگه شوخی کردم که باز دعواش میکنم میگم ما شوخی نداریم الان دروغ میگی و من خیلی ناراحت شدم از دروغت اصلا خیلی هنوز رفتاراش بچگونس و من به خاطر تربیت غلط همسرم میدونم چون خیلی خیلی لوسش کرده

تو خانواده ی ما هم همینطور پسرم الان 18 سالشه یکبار هم دروغ نگفته به من چون به شدت مخالفم با دروغ نم ...

به نظرم به غیر مدرسه کلاس های دیگه هم ثبت نامش کنید که هم فعال تر بشه هم  از خجالتی در بیاد ک اجتماعی بشه

خداخیرت بده امروز اجراش کردم جواب داد

یاد بگیر هیچ وقت نا امید نشی..🕊🌱 چون امید تنها قدرتیه که میتونه تو رو به مقصدت برسونه(:️ درحال تحصیل در رشته  تجربی ☝به امید پیشرفت درسیم🌼❤️خوشحال میشم تو تاپیک های درسی منم تگ کنید☺️❤️