1464
1520
عنوان

امضاي منو چجوري ميببنيد؟؟

618 بازدید | 55 پست

از وقتي سايت خراب شده تركش هاي ماتحت منو نشونه رفته

بعضي امضامو بالاي كامنت ميبينن بعضيا بهم چسبيده ميبينن

بعضيام كلا نميبينن

شما امضاي منو چجوري ميبينيد؟؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

عادی

شاعرمیگه : برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم🔪😤☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

بدون فاصله

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

اینجوری

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو هفته #اینترنت قطع شده بود، دیوونه شده بودیم هزیون میگفتیم،اونوقت عکس کلبه جنگلی میزارین استوری میگین حاضرین شیش ماه بدون اینترنت اینجا زندگی کنین؟؟؟😳😳😳  اره ارواح عمتون😒😒😒😒

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
1485
1396

پایین کامنت

بهم چسبیده

خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

فک میکردم خودتون اینجوری مینویسید

********حالا شما صدام کنید نمیدونم شایدم بیام روحیه م عوض شه🐎🐎🐎******                        دیگه‌ تو تاپیکای انفجاری صدامم نکردید نکردید ☹☹☹ دیگه دل و دماغشو ندارم 😔😔😔
1508