1507
عنوان

امضاي منو چجوري ميببنيد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 55 پست

@نی_نی_یار_5    

قبول داري بدبخت و مظلومتون منم؟؟

الان چيكار كنم بعضيا بهم چسبيده ميبينن؟؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

فک کنم نیم فاصله گذاشتی واسه اونه

فاصله کامل بزار

********حالا شما صدام کنید نمیدونم شایدم بیام روحیه م عوض شه🐎🐎🐎******                        دیگه‌ تو تاپیکای انفجاری صدامم نکردید نکردید ☹☹☹ دیگه دل و دماغشو ندارم 😔😔😔

به هم چسبیده بدون فاصله

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

فک میکردم خودتون اینجوری مینویسید

نه از بعد ك سايت مشكل داشت اينجوري شده

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1517
سلام از کتابا فقط مردان مریخی زنان ونوسی رو تونستم پیدا کنم 😭😭😭😭😭😭اون یکیا کم یابن ؟؟یا کتابخو ...

عه 

كدوم شهري؟

اينترنتي نميتوني سفارش بدي؟

نه از بعد ك سايت مشكل داشت اينجوري شده

منم از وقتی سایت خراب شد هر وقت که میام اینجا باید رمز شمارمو از اول وارد کنم

لاستیک سانتافه رو بندازی به پراید شاسی بلند نمیشه که!میشه؟پس انقد با کفش پاشنه بلند ادا قدبلندارو درنیار
1485
منم از وقتی سایت خراب شد هر وقت که میام اینجا باید رمز شمارمو از اول وارد کنم

ببين درست شد؟؟ فاصلشو زياد كردم

فک میکردم خودتون اینجوری مینویسید

ببين درست شد؟

1403
اي بابا

درست شد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
اره باید اینترنتی سفارش بدم  ببین رفته چی گرفته واسم گفتم اصول سرپرستی 😐😐😐

😂😂😂😂

عكس كتاب اصول رو من گذاشتم توو تاپيكم برو ببين طراحي جلدشو

درست شد

فاصلشو تا اسپيس زدم براي خودم باز خيلي فاصله افتاده

1508