2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی تیکه پروند جواب ندم؟من خودم از کل کل خیلی بدم میاد  ولی همین اعصابم ب هم می ریزه وقتی اینقد ...

کلاس کجا؟

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
ترم اول اینجورین. بعدا درست میشن.تا ترم اخر برسین دوستای خوبی میشید همتون برای هم

امیدوارم.فعلا ک جبهه میگیرن .اصلا خوشم نمیاد

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴
2728
والا ما سه سال دانشجو بودیم با پسرای کلاسمون هم کلام نشدیم😐😐😐 حالا مگه واجبه باهاشون حرف بزنی یا ...

توی گروه سوال ک می پرسیم بالاخره اونا هم ج میدن دیگه

چرا نمیشه حرف نزد؟  اگه نا دیده شون بگیرید کلا بی خیالتون میشن مگه اینکه دیگه خیلی لات و اراذل ...

چشم.حتما همین کارو میکنم :)

دانشگاه

فقط بی توجهی...کم کم از سرشون میوفته البته در مواقعی نادر ی تیکه ابدار بنداز بهشون ک جمع کنن ولی بیشتر بی تفاوت باش چون اونا همینو میخوان ک تورو برانگیخته کنن

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2706