2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم میشه بی زحمت دستورمرغ زعفرونیت بزاری عکسش اون تاپیک گزاشتی

اره عزيزم 

اول مرغا رو آب پز كردم با پياز و هويج و اينا 

بعد زعفرون دم كردم مرغا رو در آوردم چيدم توي ماهيتابه با فرچه از زعفرون ماليدم روشون دو طرف مرغو زدم حسابي 

بعد گذاشتم سرخ شد 

بعد اينكه سرخ شدن آب ريختم يه كم روي مرغا و زعفرون و نمك ريختم توي آب با يدونه پياز از وسط نصف كردم گذاشتم يه ساعت با شعله كم بپزه 

عالي ميشه نوش جان 

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
اره عزيزم  اول مرغا رو آب پز كردم با پياز و هويج و اينا  بعد زعفرون دم كردم مرغا رو در آ ...

پیازوهویج خوردکردی یارنده؟تفتش نداذی؟واینکه دورریختی رفت یابه عنوان سس استفاده کردی

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
پیازوهویج خوردکردی یارنده؟تفتش نداذی؟واینکه دورریختی رفت یابه عنوان سس استفاده کردی

پياز هويج اولش باهاش پختم كه بوي بد مرغ رو بگيره و بزرگ نصف كردم انداختم توش بعده اينكه مرغ پخت اونا رو هم انداختم دور 

پياز هويج اولش باهاش پختم كه بوي بد مرغ رو بگيره و بزرگ نصف كردم انداختم توش بعده اينكه مرغ پخت اونا ...

این غذاسس هم داره یاکلااب مرغ نداره؟منظورم اینه همه اب مرغ میزاری کشیده بشه یاکمی میزاری بمونه برای کنارغذا

این غذاسس هم داره یاکلااب مرغ نداره؟منظورم اینه همه اب مرغ میزاری کشیده بشه یاکمی میزاری بمونه برای ...

من چون خودم و شوهرم دوس داريم آب مرغ داشته باشه ميذارم بمونه آبش هم خيلي خوشمزه ميشه وقتي توش زعفرون ميريزي

من چون خودم و شوهرم دوس داريم آب مرغ داشته باشه ميذارم بمونه آبش هم خيلي خوشمزه ميشه وقتي توش زعفرون ...

ماهم اب مرغ دوست داریم .مرسی عزیزم زحمت کشیدی امتحان میکنم 😘😘

ماهی کبابی سینه ی مرغ کبابی😂😂😂سالاد مرغ  هر چی که روغن نزنی مثل عدسی اینا دیگه اولین روز ر ...

جاي كباب كردن ندارم وگرنه حتي پيازم كباب ميكنم😂