2726
سلام خانمای گل. من تازه اومدم تو این تاپیک میشه بگید امسال موی فر مده یا لخت؟ اخه من دوست دارم موهامو فرکنم. درمورد فرهای مدت دار هم بگید. ایا باعث ریزش میشه؟ ایا یک ماهه هم داریم/ببخشید انقد سوال پرسیدم. ممنون میشم اگه جواب بدید.
ارزو جام من رفتم رنگ 8.1 اورال گرفتم برای زیتونی روشن آیا نیازی به رنگساژ داره یا خودش به تنهایی خوشرنگه (البیته موهام دکلره شده) بعد برای رنگ کردن مو باید خشک باشه بعد از سرم اورال روی موها بزنیم
میشه طرز استفاده از رنگهای اورال را هم بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ارزو جان من رنگ 000 زدم به اکسیدان 6% گفتم 3 این رو بهم داد خارجی فکر کنم اشتباه داد ولی زدم مشکی هام اصلا روشن نشد ولی باقی موهام خوشکل شد و رنگی که خریده بودم بزنم روش دیگه نزدم خودش تنهایی خوب شد فکر کنم اسیدان باید 12% میزدم درسته ؟ حالا خوب شده اشکال نداره دیگه روش رنگ نزنم ؟ شده عسلی با تن نارنجی خیلی خیلی خیلی کم ولی بهم میاددددددد مرسییییییییییی
2728
سلام زهرای عزیزم..به سایت ما خوش آمدی..راستش الان مدل موی فر بیشتر مد شده...فر مدت دار اگه بخوای روی موهای طبیعی خودت بزاری مشکلی نداره ..اما اگه موهات دکلره شده باشه کمی باعث ریزش میشه...اما اغگه موهات رنگ هم شده باشه باز مشکی برای فر مدت دار نداری... فر یه ماهه که وجود نداره..فر هایی ام که میگن مدت دار همون 4 الی 5 ماهه هست...
نینی 1 اول اون تیوپ کوچیکه رو که روش نوشته سرم رو روی موهات مخصوصا نوک موت می زنی

خیلی خوش بوی

بعد قوطی بزرگه که توش اکسیدانه و تیوپ رنگ که شبیه کرم رو با هم مخلوط می کنی

می ریزی روی موهات 35 دقیق بمونه

بعد از اتمام کار وقتی موهات رو شستی که تیوپ متوسط شبیه به قوطی شامپو هست اون نرم کننده بعد از رنگه

واسه چند وقت می تونی ازش استفاده کنی عزیزم..این رنگ خودش به تنهایی زیبا هست..احتیاجی به واریاسیون نداره..عزیزم...بعدا نتیجشو به منم بگو....

مرضیه جان عزیزم..باید اکسیدان شماره 3 یا همون 12 میزدی تا خوب رنگ باز کنه..ولی عیب نداره..حالا راضی هستی...اگه خوب شده نمیخواد رنگ بزاری..اما اگه بعد از یه مدت داشت قرمزی میگرفت رنگتو بزن روش....
مرسی آرزو جون،

رنگ موی جنیفر نسکافه ای تیره و لایتهاش نسکافه ای نیست؟؟؟

رنگ موی عکس دومی چی هست؟؟

++

از توضیحاتت در مورد رنگها هم ممنون

++

من از رنگ بژ خوشم اومد، لایت بژ هم خوشگل میشه؟؟؟ روی چه بیسی زیباتر میشه؟؟

++

پیشاپیش ممنون گلم

سودا جان..چون اینجا عکس برای من کوچیک دیده میشه خیلی نمیتونم ببینم...اما میتونی زمینه نسکافهای هم باشه با بیس یا هایلایت کنفی یا نسکافه ای روشن تر از پایه....
عکس ددم هم که چون پایین موهاش دکلره داشته و روشن تر از ساقه هاشه ...این رنگ نسکافه ای روشن که روی دکلره هاش روشن تر هم شده عزیزم....
لایت بژ هم رنگ زیبایی میشه...هر رنگی روی رنگ اصلی خودش زیبا تر میشه...رنگ بژ لایت روشن تر بازم بژ
آرزو جون میشه بگی رنگ مشکی چه طوری روشن میشه که نسوزه باید فقط کوتاه بشه یا کاری میشه کرد؟؟
راستی این ها که میپرسم سوالای دوستام هست نه من آخه خیلی تاپیک با حالی زدی من فقط 1 مو دارم ههههههههههههههه
همشون کلی سوال دارن واقعا خسته نباشییییییییییییی
2706