2726

شوهر من تک پسر و ۳ تا خواهز داره 

بچه هامون همشون همسنن دختر من دوسال و ۷ ماهش بچه خواهرشوهرام یکیشون دوسال و ۴ ماه یکیشونم دوسال و ۹ ماه

یکیشونم دوساله 

فقط بچه منه که حرف نمیزنه مث بچه یک سالس بقیه شون همشون کامل حرف میزنن

غیر این همشون زندگیشون خوبه خونه دارن ماشین شوهر خوب

من همه جوره داغونم شوهرم ورشکست مالی شده کارش رو هواس خونه نداریم حتی اجاره هم نیستیم تو اتاق مادرم زندگی میکنیم پول خونمون رو یکی بالا کشیذ همش با شوهرم دعوا دارم

بچمم که اینجور 😞😔

جاهای دیگه ام نمیرم دیگه

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

خب شاید همین تنش ها و دعواها نگرانی شما رو بچه اثر گذاشته 

گناه داره طفلکی با بچه های دیگه مقایسه اش نکن شاید ترسیده 😞

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دخترت رو ببر دکتر نذار دیر شه،پولم انشالله جور میشه

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
دکتر بردیش?چی گفته?

بله

گفت تاخیر داره و گفتاردرمانی باید بره

اونجام بردم گفت هفته ای سه بار 

یک هفته برام ۳۰۰ هزینه برمیداشت حلقمو فروختم و هزینش رو دارم کم کم 

تاثیر نداش دخترم میترسه منو بوس میکنخ گریه میکنه میگه دودو نه(دکتر نه)

منم به خاطر هزینش ول کردم 

بچتاهیچچچچچووووقت مقایسه نکن...حرف میزنههه....بجادعواباشوهرت بهش روحیه بده تاازنوشروع کنیدهمش اینجورنمیمونیدکه

گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایاتودلیمابخودت سپردمش😍😍😍

البته بچه خواهر شوهر منم تا 3 و نیم سالگی افتضاح حرف میزد ولی چیزیش نبود درست شد

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
دخترت رو ببر دکتر نذار دیر شه،پولم انشالله جور میشه

دیر چی دکتر چی

همین من بدبخت که هزار یک مشکل دارم باید بچمم اینجور میشد

بقیه برا اینکه بچشون حرف بزنه پول میدن ؟

چقد هزینه کنم من بدبخت و نتیجه نبینم

یه بچه زود حرف میزنه یه بچه دیر ، یکی زود راه میره یکی دیر ... طبیعیه و اصلا خوب نیست بچتو مقایسه کنی ...

نوه خاله من ۳ سالشه تازه تازه میگه مامان بابا 😁 خیلیییییی طبیعیه ...

هوای شوهرتو داشته باش خودش بیشتر از تو ناراحته بابته ورشکستگیش ... الان وقتشه عشقتو نشون بدی بهش .

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
بله گفت تاخیر داره و گفتاردرمانی باید بره اونجام بردم گفت هفته ای سه بار  یک هفته برام ۳۰۰ ه ...

قرض کن ازیه جاوبچتادرمان کن  ...دختره ...خوب نشه فرداغصه میخوری

گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایاتودلیمابخودت سپردمش😍😍😍
دیر چی دکتر چی همین من بدبخت که هزار یک مشکل دارم باید بچمم اینجور میشد بقیه برا اینکه بچشون حرف ب ...

عزیزم غصه نخور،،بخدا هر کدوممون ی جور گرفتاریم ،منم بچه دار نمیشم همش ترس از هم پاشیدن زندگیم تو وجودمه،من درک میکنم ک خیلی زندگیتون سخته و کامل حق داری 

من که نه دکتر میبرمش دیگه نه گفتاردرمانی 

برام هیچی مهم نیست دیگه 

از خدا متنفر شدم

ازش بدممممم میاد 

😓😓😓😓

2706