2733
2734

کمرم بشدت دردمیکنه درازم کشیدم بهترنشد هفته ی 38ام بنظرتون برای زایمانه؟

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ها درد زایمانشون با کمر درد شروع شده

عمه من فقط کمر درد داشته

شدید

رفته بیمارستان ۴ سانت بوده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

گرفتگی وانقباظ نداری؟؟من ی روز فقط کمردردداشتم دکتر گفت هنوز زوده یک سانته.البته اگه بچه اولتونه چون دومی تاسه فینگرم درد۰ندانی نداری

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
گرفتگی وانقباظ نداری؟؟من ی روز فقط کمردردداشتم دکتر گفت هنوز زوده یک سانته.البته اگه بچه اولتونه چون ...

ن انقباض ندارم

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
2738
ن انقباض ندارم

اولشه برو دوش بگیر اب گرم بگیر من شب این دردارو داشتم تا فردا صبح فقط کمر درد بود دکترگفت تندتند دوش اب گرم بگیر ولی تنها نباش نکنه یهو کیسه ابت پاره بشه

اولشه برو دوش بگیر اب گرم بگیر من شب این دردارو داشتم تا فردا صبح فقط کمر درد بود دکترگفت تندتند دوش ...

چندسانت باشه بستری میکنن؟

تاجایی ک میتونی دردارو خونه بکش بعد برو بیمارستان بشرطی ک کیست پاره نشه

ممنون.چندسانت باشه بستری میکنن

چندسانت باشه بستری میکنن؟

سه . اول ان اس تی میگیرن یا درموردحرکات بچه میپرسن بعد .من ۴۰هفته رورد کردم بخاطر همین بادوسانت بستری شدم وامپول فشار 

2706