2726

سلام دوستان.من فردا ازمایش دارم بار هشتمه که ای وی اف کردم.تو این راه خیلی بلاها سرم اومده ولی من تمام تلاشمو رو برای رسیدن به ارزوم کردم...حالا ازتون خواهش میکنم با دلهای پاکتون برای من و تمام منتظرا دعا کنید...

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم ،تو هم برای من دعا کن لطفا❣ ۵تا صلوات فرستادم برات🌸🌸🌸

ممنونم عزیزم.لطف کردی

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2728

یه بنده خدایی میگفت نماز اول وقت دوای هر دردیه.

التماس دعا

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.

حتما برات دعا میکنم میشه بیای این تاپیکم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3242053/لطفا-یه-لحظه-بیاین-تو-تاپیکنم-بهتون-نیاز-دارم?postId=106677090

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
یه بنده خدایی میگفت نماز اول وقت دوای هر دردیه. التماس دعا

ممنون من تا جای ممکن همیشه نمازم اول وقته...دیگه نمیدونم والا

ایشالله به حق امام حسین حامله باشی هم تو هم همه ی منتظرا

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
ایشالا عزیزم ۱۴ تا صلوات برات فرستادم

ممنون عزیزم لطف کردی

چشممممم از همین الان بهت تبریک میگم مامانییییی

ممنونم عزیزم...یه لحظه تو این فکر و خیال لبخند اومد رو لبم

2706