2733
2734

رابطش با شوهرش سرده میگه بچه بیارم خوب شه

اون یکی میگه بیارم شوهرم آدم شه چون فلانی بچه دار شد شوهرش به زندگی پایبند شد

شوهر تو مگه فلانیه؟ از کجا میدونی رو اون جواب میده؟ چرا ریسک میکنی؟ 

یا چند وقت پیش یه بنده خدایی تاپیک میزد هی از دعواهاش با شوهرش میگفت بعد تو امضاش نوشته بود به زودی در این مکان تیکر می‌بینید و فلان. خو زهر مااار به زودی تیکر می‌بینید شما اول مشکلاتتونو حل کنید بعد تیکر بزنید

یارو 19 سالشه میگه میخوام اقدام کنم واسه بارداری میگم چند ساله با طرف زیر یه سقفی میگه تازه عروسی کردیم بابا لامصب دوسال باش زندگی کن ببین اصن لیاقت پدر شدن داره؟؟ 

یکی دیگه تاپیک زده بود به نظرتون واسه چهارمی اقدام کنم؟ میگم لعنتی بچه دار شدن فقط زاییدن نیستا میتونی از پس همه چیشون بر بیای؟ میگه حالا یه کاریش میکنم خدا بزرگه 

آخه یعنی چی؟؟؟ یه کاریش میکنم یعنی تو هیچ برنامه ای واسه آینده اون بچه نداری. خدا فقط نشسته اون بالا تا بچه های تو هیچ مشکلی نداشته باشن و چون خدا بزرگه باید چهارمی هم بیاری؟ 

خانمه شوهرش بهش خیانت کرده اینم قضیه رو فهمیده بعد میگه تو اقدام. اینو کجای دلم بذارم؟؟ 

یکی دیگه از دوستان نی نی سایت هست که شوهرشو کلا ماهی یه بار میبینه شوهرش حتی حاضر نیست براش خونه بگیره اینو ببره پیش خودش زندگی کنه دختره هنوز خونه باباشه و اصلا تکلیفش با خودش روشن نیست میگه بچه میخوام. 

آخه من چقد از دست شماها حرص بخورم 

بابا انقد خودخواه نباشید 

واسه اینکه خودتون حس مادری تجربه کنید حاضرید یه طفل معصوم رو بدبخت کنید؟ شما در برابر بچه ای که میارید مسئولید بفهمیییید اینوووو

به خدا گناهش میفته گردنتونا حالا هی برید اقدام کنید

هیییی اقدام کنید😡😡😡😡😡😡😡

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تو چرا انقد حرص ميخوري؟زندگي خودشونو

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بدتر از همه اينا اونايي كه عقدن و حامله ان 

لعنتي ها برين ي كلاس جلوگيري اگه بلد نيستين بي خود ميكنيد بچتون بي دليل ميكشين كه وااااي نه زشته بفهمن خوب تو كه خجالتي هستي نرو كنار شوهرت

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
2706