2733
2734
عنوان

باردارا و‌با تجربه ها بیاین

153 بازدید | 29 پست

خانمها شما در بارداری مولتی ویتامین پرینتال میخورین ؟ من از اواسط بارداریم دکترم تجویز کرد و هر روز میخورم دیروز کلاس بارذاری رفتم زیاذ تاکیدی روی مولتس ویتامین نداشت و میگفت کم بخورین ، حالا موندم بخورم یا نخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دکتر داده و میخورم بالاخره یا حرف دکترتو باید گوش بدی یا اونی ک تو کلاس یوگا گفته دیگه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
من از هفته ۱۵ تا الان که دو ماهه زایمان کردم دارم مبخورم

عه بعد زایمانم باید خورد؟ فکرکردم زایمان کنم خلاص میشم ازشون

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2738

منم از هفته 13 بهم داده دکترم ، یه روز درمیون اما من خودم هفته ای دوتا یا یدونه بیشتر نمیخورم ، سر بچه اولم هم همینطوری خوردم ، چون خیلی چاق کنندس ترجیح میدم نخورم ، در حال حاضر کلسیم و دی 3 و تروئید و آسپرین میخورم

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2706