2726

سلام پسرم امسال کلاس, سومه. معلمشون از شانس ما یه خانومیه که بیست و هشت سال سابقه داره. نمیدونم کلاسشو عوض کنم یا نه. باهاش حرف زدم کم حوصله نیست ولی خب احساس میکنم شوق و ذوق نداره واسه کلاس. موندم پسرمو از کلاس, ببرم یا بمونه. کسی تجربه ای, چیزی نداره کمکم کنه ؟؟

...

من خودم اول به مدرسه میخواستم بنویسم همه کادر مدرسه سن بالا بودن و ننوشتم.به نظرم معلم باید توان بالایی داشته باشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم خودمم موندم خیلیا میگن تجربه داره و همین کافیه. ولی خیلیا هم میگن ممکنه بچه زده بشه سنش زیاده و حوصله نداره و شیوه های جدید تدریس رو شاید ندونه. خودمم موندم نمیدونم چیکار, کنم

...
2728

نمیدونم دیشب یه خانومی میگفت بچه اش کلاس هفتمه معلمش مرده با چوب زدتش دستش باد کرده تازه به یکی از بچه ها گفته اعصاب ندارم میزنم ناقصت میکنم دیه اش هم دارم بدم 

کاربره میگفت تو روستاست مدرسه دیگه نیست ببره بچه شو 

معلمها یا دیوانه ان یا بی حوصله ولی خب معلم خوبم پیدا میشه بستگی به مدرسه داره اما معلم پسرتون اگه مشکل دیگه ای نداره بزار بمونه 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
نمیدونم دیشب یه خانومی میگفت بچه اش کلاس هفتمه معلمش مرده با چوب زدتش دستش باد کرده تازه به یکی از ب ...

من چندبار حرف زدم باهاش به نظر خیلی مهربون و باحوصله اس. ولی خب بیست و هشت سال درس داده و شاید دیگه خسته شده. به نظرتون شیوه های جدید تدریس رو یاد داره؟ یا فقط میگه این دو سالم تموم کنم بشینم تو خونه ام 😐

...
من چندبار حرف زدم باهاش به نظر خیلی مهربون و باحوصله اس. ولی خب بیست و هشت سال درس داده و شاید دیگه ...

کتابا که الان عوض شده نظام جدیده و حتما بهشون یاد دادن 

تجربه کار با بچه ها هم داره بچه ات مشکلی داشته باشه بهتر میتونه کمکش کنه 

والا معلم های جوونی که من میبینم همش داد میزنن 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
کتابا که الان عوض شده نظام جدیده و حتما بهشون یاد دادن  تجربه کار با بچه ها هم داره بچه ات مشک ...

دقیقا پارسال معلمشون جوون بود پسرم میمومد خونه میگفت ماما از بس معلم داد زده تو کلاس سرم درد داره. 

ممنون از دلگرمی تون. پس فعلا میزارم بمونه تو اون کلاس انشالله که خوب پیش بره. 

...