2733
2734
عنوان

انتقام گرفتن

1565 بازدید | 25 پست

سلام دوستان . دوست من از شما کمک میخواهد .چون من عضو هستم در نی نی سایت از طرف ایشون تایپ می کنم.  دوستم پارسال با یک پسری آشنا میشه که از رابطه قبلش آسیب دیده بود و حال خوبی نداشت و از دوست من درخواست دوستی داد که حتی چند بار بهش زنگ زد و گریه کرد کا تورخدا با من بمون و از این حرف ها.... دوستم هم بهش اوکی رو داد تا امسال با هم خوب بودن  .... ولی از سه ماه پیش پسره خیلی راحت دوستم رو بازی داد و با پرویی تمام رفت سراغ یک دختر دیگه و به دوستم گفت دوست داری تو هم میتونی باشی ولی من با کس دیگه هم هستم .... دوستم دو ماه افسرده بود که من چقدر براش ال کردم و بل..... بدون اینکه ذره ای بگه این دختر با دلسوزی پات وایستاد و تنها نذاشت تو دوران سختی هات.... حالا خلاصه دوستم میخواد یکجور انتقام بگیر که دلش خنک شه حداقل.... پیشنهادتون چی؟ تورخدا ایده بدید ممنون

فقط امیدوارم برای انتقتام نره به یک پسری زود دوست بشه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن بابا الان طرف طلاق میگیره دنبال انتقام نیست دوستی که جای خود ولش کن بسپارش بخدا ارزشش نداره

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2728
2738

هیچی لازم نیست از اون بیخاصیت انتقام بگیری فقط کافیه فراموشش کنیو خوشبخت بشی و به هر قیمتی با کسی نباشی وقتی خوشبخت شدی و رفتی ممکنه برگرده التماست کنه ولی تو اونقدر خوشبختی که اصلا برات مهم نیست که کسی با اون شخصیت منفور قبلا تو زندگیت بوده

من عقد بودم 

شوهرم خیلی راحت منو کنار گذاشت رفت سراغ یکی دیگه 

امروز هم سالگرد عقدمونه 

رفت و ازدواج کرد 

افسرده شدم ، شکستم ، غرورم له شد 

ولی انتقام نگرفتم 

سپردم دست خدا 

به نظرم آدم بسپره دست خدا

اونجوری خدا خودش می‌دونه چطور انتقام بگیره

2706