2737
2734
عنوان

نظر بدید

75 بازدید | 13 پست

سلام من و شوهرم ۷ ماهه ازدواج کردیم شوهرم بهم میگه برا یکسال برو خونه پدرومادرم زندگی کن تا با پس اندازمون و پول پیش خونه یه زمین بخریم سر سال دوباره پول پیش رو جمع میکنم اینم بگم پدرو مادرامون تو یه استان دیگه هستن من راضی نشدم بهش گفتم تو این یه سال من میرم خونمون خونه ی بابام هر ۲۵روز که تو اوندی باهم میریم خونتون بعد وقتی برگشتی سرکار دوباره میرم خونمون اون راضی نیست بنظرتون حق با کیه ؟آیا این درسته من دختر تنها برم با یه پدرو مادر و ۲تا برادرشوهر زندگی کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب پیش هم باشید زمینو یه سال دیرتر میخرید مشکلش چیه،اول ازدواج این دوریا به نظرم اصلا خوب نیست

همچی داره گرون میشه میگه میترسم عقب بمونم  منم همینو میگم

2738
نه خونه مادر و پدر شوهرت درست نیست یه جورایی کارای خونه میفته گردنت

کارای خونه رو ول کن من نمیتونم از صبح تا شب با چادر بگردم البته من کسی نیستم که بخوام کلفتی کنم کلفتیمو میکنن

کارای خونه رو ول کن من نمیتونم از صبح تا شب با چادر بگردم البته من کسی نیستم که بخوام کلفتی کنم کلفت ...

اون که زشت دو تا پسر نامحرم قشنگ نیست درستشم همینه اما از مامان و بابات بخواه که اینو به همسرت بگن که شما یکسال مهمان هستین پخت و پز اینام به شما ربطی نداره من چون پدرم وکیله میدونم حتی امضا میگیرن از طرف مقابل که دختررو نبره خونه ننه باباش بعد یکسال که هیچی میبینی ۱۰سالم شد اونجایی 

Life is money 
اون که زشت دو تا پسر نامحرم قشنگ نیست درستشم همینه اما از مامان و بابات بخواه که اینو به همسرت بگن ک ...

نه عزیزم من زیر بار نمیرم من خونه بابام مرکز استانه نمیتونم برم تو شهرستان زندگی کنم میمیرم