2726

دوستان گلم من ال کارنتین و ویتامین ای و ب ۱۲ و فولیک اسید میخورم شوهرمم ال کارنتین میدم بخوره به نظرتون کارخوبی کردم دادم شوهرم بخوره اخه تو همین نی نی سایت شنیدم ک دکتر واسه اقاش نوشته بوده اونم خورده خیلی اسپرمش قووی شده حالا نمیدونم اثر داره یا ن کسی تجربه داره بگه ممنون میشم من واسه بارداری پسر رژیم دارم و اینارو دارم مصرف میکنم 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

این دارو برای باز شدن رگهاست

که بعد عمل واریکوسل برای بهبود اسپرم آقا میخوره 

خودت چرا میخوری

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
این دارو برای باز شدن رگهاست که بعد عمل واریکوسل برای بهبود اسپرم آقا میخوره  خودت چرا میخوری

دکتر گفته بخور واسع بارداری پسر 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم دکتر راجبه گوشت و مرغ و برنج چی گفته بخوری یا نه؟ 

برنج بخور گوشت سفید خیلی کم گوشت قرمز معمولی 

عزیزم دکترت کیه؟؟؟گفت ال کارنتین بخوری؟؟بهش گفتی برا پسر اقدام مبکنی؟؟

اره عزیزم دکترم سمنانه 

میشه اسم دکترتو بدونم عزیزم؟؟؟

دکتر رحمانیان