عنوان

بیایدب ب چ منو ببینید

260 بازدید | 17 پست

بعد ۶ ۷دقیقه اینجوری شد.خطش قرمزتره تو عکس نمیافته.امشب مسافر مشهدم میخوام مطمئن شم.شنبه زدم بعد ۲۰دقیقه خط خیلی کمرنگ افتاد.اینم بعد ۶ ۷دقیقه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

بزار

موعدت کیه؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
التماس دعا اسي واسه خوب بودن جواب آزمايش همسرم

ان شالله همه چی عالیه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
تاریخت کی؟

این ماه بهم ریختم اصلا نمیدونم چی به چیه

این چه وضع نوشتنه فک کردم نوشتی بیاین به به چه چه منو ببینین🤣

😂😂

ب ب چ به (آز و سز )اضافه شد😂

قبلنا تو نی نی سایت ب ب چ میگفتن🤔.تاپیکای قدیمی تر

دوساعت فقط تلاش کردم این عکسه رو بفهمم که چی به جیه😂😂فک‌کردم تنه در خته.. مثبته...مبارک‌باشه

اخه عادت دارم از کاست دربیارم😂.خودش چشمو به خطا میندازه.نه اینکه منتظریم همه چیو دو خط میبینیم🙄.خدا از دهنت بشنوه😖

2706