2726

سلام ..متاسفانه جنینم رشد نکرده بود و قلب نداشت..دیروز چهار تا داروی سقط رو دو تا زیر زبونی و دو تا واژنی استفاده کردم...

از دیروز یه مقدار خونریزی با لخته های کوچیک و دو تا هم بافت به اندازه بند انگشت دفع کردم...اما الان خیلی خونریزیم کمه ولی درد دارم..من نمیدونم باید بازم منتطر دفع چیز دیگه ای مثل جفت باشم؟

و یه سوالی که ذهنمو درگیر کرده اینکه ایا اونایی که با قرص سقط میکنن مشکل ناباروری براشون ایجاد نمیشه؟

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

من ی لخته سفت اندازه بند انگشت اشاره دفع کردم قبلشم ی درد وحشتناک داشتم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۶ هفته سقط داشتم در حد ی مقدار بافت بود.دکتر بعد برات سونو میده که مطمَئن شه کامل دفع شده‌.من ی مقدارش موند قرص داد تو پریود بعدی دفع شد

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2728
من ی لخته سفت اندازه بند انگشت اشاره دفع کردم قبلشم ی درد وحشتناک داشتم 

لخته خون بود؟ اخه من چیز سفت فقط بافتها رو دفع کردم

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
من ۶ هفته سقط داشتم در حد ی مقدار بافت بود.دکتر بعد برات سونو میده که مطمَئن شه کامل دفع شده‌.من ی م ...

پس منم فکر کنم مثل شما باشم 

استراحت کن زیر باد کولر و باد سرد نباش تا یک هفته یا ده روز خونریزی داری و لخته های بزرگ میاد شش هفت ...

اخه خونریزیم خیلی کمه..ولی درد دارم..نمیدونم چیکار کنم 

بنظرم کامل دفع شده،منم همچین شده بودم،دقیقا ۶هفته سقط شد.نترس جاری من با قرص سقط کرد دوباره بعدا بار ...

مرسی عزیزم 

من توی آخرای هفت هفته یه چیز مثل بادکنک ترکیده دفع کردم با چند تا تیکه لخته عین جیگر

منم منتطر همچین چیزی بودم ولی نیومد 

اخه خونریزیم خیلی کمه..ولی درد دارم..نمیدونم چیکار کنم 

وقتی قرص مصرف میکنی باید طناب بزنی یا پله جفت پا پایین بپری ک بیوفته ب خونریزی کم و زیادن عیب نداره دیگ بالاخره دفع میشه توی یک هفته 

2706