2726

بچه ها دوس بابام از روستا اومده خونمون داشت تریاک میکشید یهو شوهرم اومد خونه و دید بابامم کنارش یود  

از خجالت مردم الان دارم گریه میکنم و مینوسم 

چی کار کنم چی بگم بهش  

هیچی ب روم نیورد ولی دارم میمیرم از شرم   خدا لعتش کنه این مرتیکه رو 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@barane_bahariam    

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

اولین بارش که نبوده ؟بوده؟

اگر نه پس بازم خواهد دید به جای گریه براش توضیح بده ...و اینکه پدرت هم مصرف داره؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
چه ربطی به شما و همسرت داره

اخه حتما فک میکنه بابای منم میکشه و کلا یه فکر دیگع میکنه اصلا اعصابم خیلی ب هم ریخت 😢😢😢

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

حالا بذار ببين شوهرت چي ميگه

چيزي ام گفت بگو  خودم كه نكشيدم بعدم جلو بابام كه نميتونستم بندازمش بيرون

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
 اخه حتما فک میکنه بابای منم میکشه و کلا یه فکر دیگع میکنه اصلا اعصابم خیلی ب هم ریخت 😢😢😢

زیادی حساسی نه اصلا این فکر رو نمیکنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706