2737
2734
عنوان

مامانای پسردار لطفا یه لحظه ❤️

183 بازدید | 8 پست

دوستان من بچه ی اولمو سنتی ختنه کردم یکم اذیت شد 

حالا این یکی رو همسرم می گه با لیزر ختنش کنیم، می خواستم ببینم کسی پسرشو با لیزر ختنه کرده؟؟؟ خوب بوده راضی بودید؟؟؟ لطفا اگه اطلاعی داشتید بگید ❤️

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

حلقه ای خییلی خوبه البته 40 روزه ک شد ختنش کن 3 روزه خوب میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سنتی چه روشی من جراحی نکردم  هردو تاش باحلقه بود اذیتم نشدن و نشدم ۵ روزه افتاد.

والا من سر اولی که تحقیق کردم بین روش سنتی و حلقه ، سنتی بیشتر رضایت داشت اما پسرم اذیت شد طفلی 

این یکی رو‌می خوام لیزر بکنم اما کسی اطلاع نداره 🥺

آره عزیزم خیلی خوب بود پسرم 42روز بود که لیزری ختنه کردیم فقط یکساعت اولش گریه کرد استامینوفن دادم & ...

عزیزم لیزری که حلقه نداره دیگه 

با لیزر پوستو می کنن و تمام

2738