2726

تا حالا اقدام نکردم میترسم باردار نشم به خاطر زخم یا خدای نکرده باعث سقط بشه

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیخوام فریز کنم

من نگفتم فریز کن فریز اصلا خوب نیست من زخم داشتم دکتر 7 شب اول کلیندامایسین داد 7 شب بعد کلوتربمازول خوب شد بعدم اونجارو همیشه تمیز نگه دار پودر موبر نزن فقط با اب بشور سشوار بزن همیشه دامن بپوش...

من نگفتم فریز کن فریز اصلا خوب نیست من زخم داشتم دکتر 7 شب اول کلیندامایسین داد 7 شب بعد کلوتربمازول ...

دارم دارو درمانی میکنم امیدوارم جواب بده دکتر گفت جواب نده باید فریز کنی یا لیزر کنی

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
سلام برای زخم دهانه رحم، دودِ عنبرنسارا عالیه، تاپیک چند دقیقه پیشم رو بخون. 

از دکتر پرسیدم گفت پایه علمی نداره

گلم حتما پیش یه دکتر عالی برو...دکتر من اصلا اعتقادی به فریز نداره...ولی پیش دکتر دیگ میرفتم همش میگف زخم داری ولی این دکترم میگف نداری...بعضی دکتراسواد علمیشون بالاست...یه مدت رعایت کن زخم ازبین میره...فریز نکن...این دکترا حوصله ندارن میگن سریع بیا فریز

در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اجزای عنبر‌نسارا با استفاده از روش "کروماتوگرافی" از یکدیگر جدا و تأیید شد که عنبر نسارا خواص آنتی‌اکسیدانی، آنتی‌باکتریال (ضدباکتریایی)، ضدقارچ و ضدالتهابی و خواص ضدمیکروبی دارد! سرچ کن توی نت هست.