1507
1482

فامیل های همسرم کلاس حفظ قرآن گذاشتن منم عضوم اما چون بهتر از همه حفظ میکنم و جواب میدم میبینم حسیادت میکنن انرژی منفی میدن  خودشون هر وقت بخان کلاس رو ک نسل یا ی روز دیگه زا میزارن حالا منددرخواست کردم کلاس رو ی روز دیگه تشکیل بدن خانما مخالفت کردن ناراحت شدم بنظرتون ادامه بدم کلاس رو یا دیگه کلا نرم 

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 

نه تو بخاطر خدا رفتی نه اونا

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

کلاس رو مگه بخاطر خانومای دیگ میری که دیگ نری برو حفظم کن 

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
1473

آره برو ادامه بده و بهتر حفظ کن تا از حسودی بترکن

اونا میخوان اینطوری کنن که تو کم بیاری و نری

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

بروووو ادامه بده بزار بترکن 

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد