2737
2734

سلام بچه ها. لطفا تا انتها بخونید و اطلاع رسانی کنید.

این کلاسی که میخوام بهتون معرفی کنم همه چی تمومه.

انقدر جذابه که وقتی تموم میشه دلتون براش تنگ میشه. مثل الان من.

تو این کلاس خیلی چیزها یاد میگیرید. 

من خودم وقتی این دوره رو گذروندم تازه زندگیم هویت گرفت. صاحب فکر و نظر شدم. تازه از یه مسلمون شناسنامه ای شدم کسی که با چشم باز و تفکر اسلام رو پذیرفته

روند این کلاس اینطوره که هرهفته شما مبحث مشخصی از یه کتاب رو میخونید و میرید سر کلاس . استاد اون مبحث رو براتون تشریح میکنه و مطابق مسائل روز راجع بهش صحبت میکنه و سوالاتتون رو جواب میده. آخر این دوره شما همه آثار شهید مطهری رو خوندید و جواب همه سوالای اعتقادی، فلسفی، اجتماعی و .... زندگی تون رو گرفتید.

مهم ترین نکته مثبت این کلاس استادشه. دکتر علی غلامی. بی نظیرررره. یه مسلمان واقعی که رفتارش الگوی همه دانشجوهاشه. بسیار باسواد. بسیار با ادب. بسیار منظم و ... سرکلاس گاهی انقدر از دست استاد میخندید که دلتون درد میگیره. گاهی هم اشک میریزید از مفاهیم زیبایی که به تصویر میکشه. 

این کلاس برای خانم ها یک روز در هفته بعد از ظهربرگزار میشه ( میتونید روزتون رو دوشنبه یا سه شنبه انتخاب کنید) 

برای آقایان هم یک پنجشنبه در هر ماه (صبح پنجشنبه)

برای بچه های شهرستانم دوره غیرحضوری داره

یه کلاس تفسیر قرآن هم هست که چهارشنبه ها عصره. با همین استاد. مامان هایی که نی نی دارن بیشتر میان تفسیر که سبک تره. 

محل کلاسم تو یه دانشگاهه و کلاس کاملا معتبریه.

حالا اگر کسی سوالی داره یا لینک ثبت نام رو میخواد من در خدمتم

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم ادرس میدی؟هزینش؟

تو این سایت میتونی ثبت نام کنی عزیزم

https://shahidpalizvani.ir/

هزینه اصلی دوره حضوری 250 تومنه اما  90 تومنشو میگیرن و بقیشو دانشگاه میده. البته استاد همیشه تو کلاس اعلام میکنه اگر کسی واقعا براش مقدور نیست همین 90 تومنم بپردازه اشکال نداره.

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
از کجا فهمیدین بی نظیره؟

چون خودم گذروندم این دوره رو عزیزم.

هزینه اصلیش 250 تومنه ولی 90 میگیرن بقیشو دانشگاه میده

2738
پوشش خاصی میخواد؟

پوشش دانشگاه دیگه. چون محل برگزاریش دانشگاهه. البته  خیلی از کسایی که میان محجه هستن اما مدل های دیگه هم زیاد میان. و واقعا رفتار همه باهم صمیمانه ست

زمان ثبت نام تا کی هس؟ کی کلاساشروع میشه

تو سایت هنوز ثبت نام ادامه داره. پنجشنبه این هفته یک جلسه افتتاحیه هست که همه میان. فکرکنم اونجاهم میشه ثبت نام کرد. نظرم اینه جلسه افتتاحیه رو بیاید اگر خوشتون اومد ثبت نام کنید همونجا

2706