2733
2739

سلام من پسرم یه سال و نیمشه هنوز غذای میکس میخوره درشت باشه عوق میزنه کلمات رو هم بلد نیس بگه ب جز مامان بابا دده و به به شما چحورین بچ هاتون ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت بد عادتش کردی عزیزم.من بعد یکسال به دخترم برنج و غذاهای خودمون دادم.دخترم دوسالش داره تموم میشه حدود 20 کلمه میگه 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

دخترم چون زود دندون درآورد من دیگه از ۸ ماهگی میکس ندادم. کلمه هم مامان- بابا -دد- به به - عمو- ی سری چیزها هم مبهم میگه خودم میفهمم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
چ خوب من نگرانشم میترسم یاد نگیره😢😢😢

اووو یاد میگیره اصن نگران نباش

خیلی کوچیکه هنوز

پسر من ۲۲ ماهه ست

جمله رو شرو کرده و خیلی واضح و قشنگ میگه.صبور باش.

غذارم شرو کن میکس نکنی دیگه،له کن با قاشق.تا کم کم عادت کنه.من دیگه هیچیو براش له نمیکنم،همونطوری که خودمون میخوریم بش میدم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
نه براش کتاب بخون حرف بزن

خیلی بازیگوشه  رو دلم مینشونمش کلمه یادش بدم میزنه دهنم 😂کتاب هم کی بخونم وقت خوابش ک باید . ب پهلو شیرش بدم تا بخابه تو سکوت مطلق

2706