1619
1605

سلام من دیروز دختر یک سال و نیمم رو کچل کزدم و تیغ کشیدم از دیروز تا حالا خیلی عذاب وجدان دارم کیا بچشون رو عین من کچل کردن ؟چقد طول میکشه موهاش دربیاد ؟

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1522
1614

خب چرا اینکارو کردی

من پسرمم هم تا حالا اینطوری نکردم

صبر کن در میاد دیگه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

من دو با کچل کردم موهاش  زیاد بشه هر روزم حموم میبردمش موهاش زود زود بلند شه.عذاب وجدان برا چی زود بلند میشه

آرزوی به  آرامش رسیدن همه خانمهایی که تو زندگی اذیت شدن رو دارم نه طلاق.زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
1432

من پسرم موهاش کم پشت بود چند سال پشت هم سالی یکبار کچلش کردم الان موهاش پر و کلفته

برام دعا کنید به دو تا از آرزوهام برسم اول عاقبت بخیری خودم و همسرم دوم سلامتی و خوشبختی بینهایت برای بچه هام😊

من پسرم کلاس اوله معلم گفت باید کچل بشه.  پسرم دوست نداشت با موزر زدیم برلش. حدود نیم سانتشم موند. 

چشماش پر از اشک شد انقد بغض کرد گفت نمیرم مدرسه.  اما رفت دید همه دوستاش کچل کردن مثله ایکیوستان شده بودن.  بعد دیگه براش مهم نبود

1639