2737
2734
عنوان

کیا دختر 17 ماهه دارند لطفا بیایید

391 بازدید | 22 پست

می خواستم بدونم بچه های شما همدردی می کنند؟ دختر من تو کارتن بچه می خوره زمین گریه می کنه اینم باهاش گریه می کنه؟ خیلی برام کارش عجیبه؟ 

دیگه اینکه هر چیزی رو یک بار ببینه می فهمه به چه دردی می خوره مثلا نوار بهداشتی منو دیده که کجا استفاده می کنم آون روز کشو رو باز کرده برداشته آورده گذاشت داخل شلوارم🙊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر من با کارتون همدردی نمیکنه ولی وسایل ارایشم رو برمیداره میکشه صورتش، دسته ژیلت رو برمیداره رو صورتش میکشه، همسرم رو موقع اصلاح صورت دیده. همه کارایی که ما میکنیم رو بعدش اون وسایل رو برمیداره و انجام میده

منم بچم اینطوری بود با دیدن تام و جری گریه میکرد که چرا همو اذیت میکنن حتی کارتون ساده رو نمیشد نش ...

الان چند وقتشونه؟  من خیلی نگرانشم

یک چیز دیگه اینکه تو حمام خیلی گریه می کنه خیلی زیاد. در حالیکه آب بازی رو دوست داره. چکار کنم کمتر گریه کنه؟

2738

وای چه جیگر ضعف کردم براش 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

دختر من با کارتون گریه نمیکنه ولی از یکسالگی حدودا به صحنه های خنده دارشون‌ میخنده مخصوصا کارتون پوکویو

بعد مثلا مرتبه های اول که میبینه بیشتر میخنده بعدش که چند بار ببینه براش عادی میشه

یا جاهای هیجان انگیز کارتون اینم هیجان زده میشه

کاربرد وسایلم دختر من همینجوره یادشم نمیره یک مدتم نبینه باز یادشه

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤

الان دبستان میره بزرگ شده

چی حمام ناراحتش میکنه اخه؟

شاید چیزی باعث خاطره ی بد شده براش

اسباب بازی ببر 

وان اب کن

یه خوراکی که دوست داره 

یا رنگ انگشتی بگیر و در و دیوار حمام رو رنگ کنه

خلاصه با این چیزا حمام رو براش جذاب کن

کاش من میفهمیدم چرا دخترم هی تو خواب بیدارمیشه و گریه میکنه این عادت همیشگیشه تازه نیس که بگین جاییش ...

رفلاکس معده نداره؟

الان چند وقتشونه؟  من خیلی نگرانشم یک چیز دیگه اینکه تو حمام خیلی گریه می کنه خیلی زیاد. در حا ...

دختر منم از آب ریختن رو سرش بدش میاد ولی من با شوخی و شیطونی نمیزارم به گریه برسه

ولی شدیدا اعتراض میکنه

2706